به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب : ۲۹۵۰۵۵

برندگان جوایز امی ۲۰۲۱ معرفی شدند

برندگان جوایز امی ۲۰۲۱ معرفی شدند
گروه فرهنگی: برندگان مراسم جوایز امی ۲۰۲۱ (موسوم به اسکار سریال‌ها) مشخص شدند.مجموعه تلویزیونی تاج و سریال طنز تد لاسو از جمله برندگان هفتاد و سومین دوره جوایز امی هستند.اولویا کولمن، بازیگر نقش ملکه الیزابت و جاش اوکانر، بازیگر نقش پرنس چارلز جایزه بهترین بازیگران زن و مرد را به خاطر نقش آفرینی در مجموعه تاج دریافت کردند.

جیلیان اندرسون، بازیگر نفش مارگارت تاچر از نخست وزیران اسبق بریتانیا و توبیاس منزیس، بازیگر نقش پرنس فیلیپ، همسر ملکه الیزابت در این مجموعه از برندگان جایزه بازیگر نقش مکمل در این دوره از مراسم جوایز امی هستند.

جایزه فیلم نامه نویسی و کارگردانی مجموعه درام در این دوره از جوایز امی هم به مجموعه تاج رسید که در نتفلیکس به نمایش درآمده است.سریال تاج همچنین جایزه بهترین مجموعه درام تلویزیونی را دریافت کرد.

جیسون سودیکیس جایزه بهترین نقش اصلی طنز را به خاطر نقش آفرینی در مجموعه تد لاسو که به وسیله شرکت اپل تهیه شده، دریافت کرده است.هانا وادینگام و برت گلدستین جایزه بهترین بازیگران نقش مکمل زن و مرد را به خاطر بازیگری در سریال تد لاسو دریافت کردند.

سریال تد لاسو همچنین جایزه بهترین مجموعه طنز را دریافت کرد.هانا وادینگام و برت گلدستین به خاطر بازیگری در سریال تد لاسو جایزه گرفتند.مجموعه گامبی وزیر هم به عنوان بهترین مجموعه کوتاه تلویزیونی شناخته شد و جایزه گرفت.

کیت وینسلت برای ایفای نقش در مینی سریال Mare of Easttown برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در یک مینی سریال جوایز امی ۲۰۲۱ شد.ایوان پیترز و جولیان نیکولسون از دیگر برندگان جوایز امی بودند که به خاطر نقش آفرینی در مجموعه جنایی مادیان ایستاون که به وسیله شبکه اچ بی او تهیه شده است، جایزه گرفتند.
مراسم جوایز امی در لس آنجلس برگزار شد.
برچسب ها: جوایز امی