به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب : ۲۹۵۱۷۳

نخستین تمرین فصل جدید استقلال با مجیدی

گروه ورزشی: نخستین تمرین استقلال برای آغاز فصل جدید، از امروز در در زمین تمرینی مجموعه ورزشی انقلاب آغاز خواهد شد.
نخستین تمرین فصل جدید استقلال با مجیدی
پس از بازگشت فرهاد مجیدی به ایران، اکنون همه چیز برای استارت آبی ها جهت حضور پرقدرت در فصل جدید مهیاست. استقلالی ها پس از اینکه از دور رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتند، چند روزی را به استراحت پرداخته و حالا خود را برای فصل جدید آماده می کنند.
در حالیکه طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون آینده کاری فرهاد مجیدی در رسانه ها مطرح شده بود، اما سرمربی استقلال پرقدرت تر از قبل و برای آغاز یک فصل خوب، از امروز تمرینات تیمش را آغاز می کند.
طبق هماهنگی ها به عمل آمده، اولین جلسه تمرینی استقلال قرار است امروز رأس ساعت 17 در زمین تمرینی مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شود. باید دید از کادر مدیریت آبی ها، چه کسانی در نخستین تمرین این تیم حضور پیدا می کنند. 
فصل گذشته و در زمان برگزاری اولین جلسه تمرینی استقلال با سرمربیگری محمود فکری، تمامی مدیران جدید و قدیم تیم حضور پیدا کردند و آبی ها تمرین شلوغی را پشت سر گذاشتند. باید دید تمرین امروز استقلال چگونه برگزار می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *