به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۲۱:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ ساعت ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۲۹۵۸۵۹

طعنه مورینیو به داور در شبکه‌های اجتماعی

طعنه مورینیو به داور در شبکه‌های اجتماعی
گروه ورزشی: ژوزه مورینیو، سرمربی رم، با انتشار پستی پس از پیروزی تیمش، بار دیگر به عملکرد داور بازی واکنش نشان داد. دو تیم رم و اودینزه شب گذشته در چارچوب مسابقات هفته پنجم لیگ ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تک گل تامی آبراهام در نیمه اول به سود شاگردان مورینیو به پایان به پایان رسید.

با این حال خوشحالی بازیکنان رم از کسب سه امتیاز این بازی با کارت قرمزی که داور به لورنزو پلگرینی نشان داد نیمه تمام ماند. این بازیکن یک کارت زرد دریافت کرده بود و در دقیقه 89 بازی پس از دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا دربی شهر رم برابر لاتزیو که روز یکشنبه برگزار خواهد شد را از دست بدهد.

این در حالی است که این بازیکن 25 ساله در طول این فصل موفق شده بود در هشت بازی در تمامی رقابت‌ها شش گل زده و دو پاس گل ارسال کند و یکی از بهترین بازیکنان رم باشد. به همین دلیل غیبت او در دربی روز یکشنبه باعث ناراحتی مورینیو شده است.

سرمربی پرتغالی در کنفرانس خبری پس از بازی اعتراض خود را به تصمیم داور ابراز کرده و مدعی شد که مدیران رم باید درخواست تجدیدنظر در محرومیت بازیکن تیم‌شان را ارائه دهند چرا که صحنه خطای صورت گرفته به هیچ وجه مستحق دریافت کارت زرد دوم به نظر نمی‌رسید. اما این پایان ماجرا نبود.

ژوزه مورینیو پس از کنفرانس خبری نیز با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به تصمیم داور اعتراض کرده و با طعنه نوشت:« بازی پس از تجربه یک شکست هرگز آسان نیست و پیروزی در این بازی حس بسیار خوبی دارد، حتی اگر مردی بخواهد خودش را به عنوان شخصیت اول داستان جا بزند.»
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *