به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۲۹۶۰۵۶

موضع هیات مدیره استقلال؛ حمایت از مجیدی

گروه ورزشی: هیات مدیره جدید استقلال به زودی جلسه ای را با فرهاد مجیدی برگزار می کند.
موضع هیات مدیره استقلال؛ حمایت از مجیدی
شب گذشته بود که وزیر ورزش و جوانان اعضای جدید هیات مدیره و همچنان مدیرعامل این باشگاه را انتخاب ومعرفی کرد. 
یکی از موضوعاتی که در استقلال با مدیریت قبلی وجود داشت، اختلافات پیش آمده میان فرهاد مجیدی با مدیران باشگاه بود. مصاحبه هایی که مجیدی علیه مدیریت انجام داد و البته مدیران باشگاه پاسخ هایی داده بودند، باعث شد تا حاشیه های زیادی در این باشگاه ایجاد شود و مسائل مختلفی پیش بیاید.
حالا اما با جدایی مدیران قبلی باشگاه و حضور آجورلو و سایر اعضای هیات مدیره استقلال این امیدواری وجود دارد که آرامش بر تیم حاکم شود و استقلال با شرایط خوبی لیگ برتر را شروع کند.
در این شرایط با توجه به اختلاف میان مجیدی و مددی و سایر مدیران قبلی استقلال شایعاتی پیرامون احتمال برکناری سرمربی استقلال وجود داشت که حالا با توجه به جدایی مدیران و انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره این مساله از بین رفته است.
موضع هیات مدیره و مدیرعامل جدید استقلال در شرایط کنونی حمایت از فرهاد مجیدی و برنامه هایش است. با توجه به اینکه استقلال با نظر و فکر مجیدی بسته شده و هواداران هم خواهان ادامه حضور این مربی هستند، قرار است اعضای هیات مدیره طی روزهای اینده جلسه ای را با سرمربی تیم داشته باشند تا خواسته هایش را بشنوند و برای بهبود شرایط تلاش کنند.
از این رو فعلا مجیدی حمایت مدیران جدید باشگاه را بالای سر خود دارد و با این شرایط او می تواند با تمرکز و آسودگی خیال بیشتری کارش را در استقلال ادامه بدهد.
محمد مومنی درباره انتخابش به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: هدف‌مان این است که رضایت‌مندی هواداران افزایش یابد تا دغدغه تحصن در مکانی را نداشته و از شرایط باشگاه گله‌مند نباشند. قصد داریم آرامش خاصی به باشگاه بدهیم. باید وحدت ملی بوجود بیاید تا هواداران از این اتفاق لذت ببرند.
وی افزود: می‌دانم هواداران دوست ندارند معترض باشند، چون شأن و شخصیت‌شان بالاتر از این حرف‌ها است. دادن آرامش به باشگاه بزرگترین هدف ما در هیئت مدیره است. از طرفی، باید دغدغه‌هایی که فرهاد مجیدی دارد، برطرف شود. بازیکنانی که مدنظر او هستند و جذب نشده‌اند تا جایی که بودجه باشگاه اجازه بدهد با همفکری و خرد جمعی جذب خواهند شد تا نظر کادر فنی و هواداران استقلالِ بزرگ جلب شود.
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در رابطه با اینکه به عنوان یک پیشکسوت انتظارات هواداران از او بیشتر خواهد بود، گفت: قبول دارم انتظارات از من بیشتر است. برخی‌ اظهارنظر کرده‌اند که مومنی چطور می‌خواهد برای باشگاه پول بیاورد. اینگونه نیست که پول حتما در جیبم باشد بلکه در فکرم است. روش‌های مالی را می‌سنجیم و از پتانسیلی که باشگاه به ما می‌دهد، استفاده خواهیم کرد. اعتبار باشگاه استقلال پتانسیل‌های مختلفی می‌دهد تا اشخاص بتوانند به باشگاه کمک کنند.
مومنی در خصوص بحث ادامه همکاری با فرهاد مجیدی خاطرنشان کرد. مجیدی مطمئنا به کارش ادامه می‌دهد و نظر باشگاه این است که به کارش ادامه دهد. دنبال این نیستیم که خدای ناکرده مشکلی پیش یا التهابی بوجود بیاید. می‌خواهیم سرمربی در کمال آرامش به فکر نتیجه گرفتن باشد. نباید اینطور باشد که من علیه او حرف بزنم و فلانی علیه دیگری. پیشکسوتان استقلال باید حمایت کنند، اجازه دهند دو ماه بگذرد و سپس نقد کنند. بهتر است از الان پیش داوری نکنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *