به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : ۲۹۶۰۹۸

ویژگی جدید توئیتر برای تشخیص spaces

ویژگی جدید توئیتر برای تشخیص spaces
گروه فناوری:شرکت توئیتر اعلام کرد که قابلیت تشخیص spaces را به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده است. این ویژگی در اصل برچسب‌های از پیش تعیین شده‌ای است که به کاربر کمک می‌کند تا در گروه‌های صوتی توئیتر، افراد همفکر خود را پیدا کند. همچنین می‌تواند حداکثر سه موضوع همچون سرگرمی، اخبار جهان و بازی را برای  spaces انتخاب کند.

براساس گزارش‌ها، ویژگی جدید توئیتر در حال حاضر فقط برای کاربران اندروید در دسترس است. همچنین قابلیت تشخیص spaces با زبان انگلیسی نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. با این حال، توئیتر گفت: "پشتیبانی iOS نیز به زودی ارائه می‌شود و  قرار است، تعداد موضوعات نیز افزایش یابد." توئیتر امیدوار است که با این به روز رسانی‌ها بتواند در کشف گروه مورد علاقه کاربران به آن‌ها کمک کرده و رضایتشان را جلب کند.

براساس گزارش‌ها ماه گذشته این شرکت درباره جستجو spaces اعلام کرد: "توئیتر  با کمک بروزرسانی API v2 به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از معیار‌هایی مانند شناسه کاربر، کلمات کلیدی؛ فضا‌های زنده و برنامه‌های  انجام  شده را جستجو کنند. در ماه می نیز  توسعه‌دهندگان این شبکه اجتماعی قابلیت پشتیبانی از میزبانی مشترک و دستکاری صدا را  اضافه کرد."

اخیرا شبکه اجتماعی توئیتر در حال آزمایش بر روی قابلیت  پنهان نکردن توئیت‌ها پس از به روز رسانی صفحه است. این قابلیت به کاربر کمک می‌کند به دلیل واکنش‌های مردم به یک توئیت  و به روز رسانی جدول زمانی توئیت از دید او پنهان یا حذف نشود.
برچسب ها: توییتر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *