به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب : ۲۹۶۱۵۵

پوریا‌پورسرخ دوست‌داشت جای‌محمدرضا گلزار باشد

پوریا‌پورسرخ دوست‌داشت جای‌محمدرضا گلزار باشد
گروه فرهنگی: بازیگر سریال «کیمیا» در یک برنامه رادیویی، از روزهایی گفت که دلش می‌خواست، جای محمدرضا گلزار باشد.پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون در واکنش به اظهارات یکی از کارشناسان برنامه مبنی بر اینکه وقتی کار هنری‌اش را شروع کرد، برخی هفته نامه‌هایی که روی بورس بودند، درباره او چنین نوشتند که بازیگری در راه است که قرار است رقیب محمدرضا گلزار بشود گفت: «این مدل هفته نامه‌ها ایرادی داشت و آن این بود که کنترلش از دست ما خارج می‌شد و وقتی این اتفاق برای من افتاد، خیلی تحت فشار قرار گرفتم.

یادم هست سر کلاس «کارنامه» بودیم که یکی از اساتید درباره آقای گلزار صحبت می‌کردند و می‌گفتند کسانی که صرف چهره دارند، ممکن است سال دیگر نباشند و سپس پرسیدند آیا کسی می‌خواهد جای گلزار باشد؟ از آن کلاس فقط من دستم را بالا بردم. بالاخره آقای گلزار سوپراستار است و جایگاه دست نیافتنی دارد. الان می‌بینیم که هنوز هم آقای گلزار هست. وقتی کسی طرفدار دارد باید به او احترام گذاشت و البته او هم مثل هر بازیگر دیگری، نقش خوب و بد دارد.»
مرجع : باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: پوریا پورسرخ
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *