به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ساعت ۱۷:۰۳
کد مطلب : ۲۹۶۳۳۰

ادعای عجیب دستیار رضایی درباره فایزر

ادعای عجیب دستیار رضایی درباره فایزر
گروه سیاسی:  محسن حیدری، دستیار محسن رضایی در مجمع تشخیص مصلحت نظام در تحلیلی عجیب نسبت به تزریق واکسن فایزر برای زنان باردار در توییترش نوشت: فایزر اخیراً گفته زنان باردار در آمریکا واکسن نزدند و فاز مطالعه ما معطل مانده. حالا وزیربهداشت ما گفته تعداد محدودی فایزر فقط برای زنان باردار وارد شده! آیا واسطه ی امریکا، چندتا فایزر داده وشرط کرده فقط به زنان باردار بزنید تا فازمطالعه را تکمیل کنیم؟ به مردم راست بگید.
این فعال سیاسی نزدیک به جریان انقلابی همچنین نوشت: خواستار شفافیت و انتشار قرارداد خرید فایزر هستم. همچنین باید معلوم شود که آیا وزارت بهداشت تعهد داده یا قصد دارد نتایج تزریق واکسن به مادران ایرانی را به واسطه ی امریکا بدهد و یا درقالب مقاله عمومی منتشر کند تا بدست امریکاییها برسد؟ خطر بسیارجدیست؛ فروش اطلاعات زنان باردار.
 گفتنی است هفته گذشته علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا به دنبال انتشار خبر واردات واکسن فایزر اظهار داشت: این واکسن‌ها جهت واکسیناسیون مادران باردار و در صورت کافی بودن تعداد واکسن وارد شده به عنوان دوز بوستر برای کادر درمان استفاده خواهد شد.


 
برچسب ها: واکسن کرونا
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۸-۰۴ ۱۷:۰۱ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


محمود
United States
۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۷:۲۲
https://www.cdc.gov/media/releases/2021/s0811-vaccine-safe-pregnant.html

این آقای حیدری از کجا این اطلاعاتش رو میاره؟ سایت رسمی‌، دقیقا برعکس اون رو میگه

لطفا تراوشات ذهنشون رو به اسم خودشون انتشار بدن نه فایزر (377253)