به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب : ۲۹۷۱۳۸

سیگنال جدید ایلان ماسک برای دوج‌کوین

سیگنال جدید ایلان ماسک برای دوج‌کوین
گروه اقتصادی: ایلان ماسک قبلا قول داده بود سفیه‌ای که تمام هزینه‌هایش با دوج‌کوین پرداخت شده را به ماه می‌فرستد و حالا این موضوع در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده است. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در کنفراس code در رابطه با پروازهای فضایی خود حرف زد و گفت قرار است یک تیم غیرنظامی را به فضا بفرستند.
ماسک گفت هدف او در اسپیس‌ایکس باز کردن درهای سفر به فضا برای مردم عادی است و به همین دلیل قصد دارد یک گروه از افزاد غیرنظامی را به فضا بفرستند.

او گفت شاید در آینده خودش هم به سفر فضایی برود.بعد از اظهارات ایلان ماسک بسیاری از طرفداران دوج‌کوین در فضای مجازی به او یادآوری کردند که قول ایلان ماسک در رابطه با فرستادن دوج‌کوین به فضا را از یاد نبردند.
مت والاس، وبلاک‌نویس مشهور دوج‌کوین در یوتیوب خود گفت باید قول ایلان ماسک در رابطه با فرستادن دوج‌کوین به فضا را به او یادآروری کرد.
«چه کسی دوست دارد به فضا رفتن دوج‌کوین و قول ایلان ماسک عملی شود؟»حالا باید منتظر باشیم و ببینیم ایلان ماسک به قولی که داده عمل می‌کند یا نه. اگر قول ایلان ماسک عملی شود و هزینه‌های موشکی قرار است به فضا پرتاب شود با دوج‌کوین پرداخت شود می‌تواند کمک بزرگی برای دوج‌کوین باشد.

ایلان ماسک در کنفرانس code گفتگوی مفصلی پیرامون رمزارزها داشت و اقدام دولت چین در ممنوعیت معامله رمزارزها محکوم کرد و گفت: رمزارزها یک تهدید جدی برای دولت‌های متمرکز هستند و همین موضوع باعث شده تا دولت چین از این نوع دارایی بترسد.
برچسب ها: ایلان ماسک