به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ ساعت ۱۳:۴۷
کد مطلب : ۲۹۷۶۲۲

بازگشت رشید مظاهری به تمرینات استقلال

گروه ورزشی: رشید مظاهری سنگربان استقلال که پس از حل مشکلات و اختلافاتش با مدیریت وقت باشگاه امروز در تمرینات تیمش حضور یافت، از مجیدی نیز رخصت گرفت.
بازگشت رشید مظاهری به تمرینات استقلال
 داستان جدایی رشید مظاهری از استقلال سرانجام به پایان رسید و این دروازه بان باتجربه پس از حل مشکلاتی که با مدیران وقت این تیم داشت و حتی قراردادش را نیز با آبی پوشان فسخ کرده بود، شب گذشته یک پست اینستاگرامی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که نشان از بازگشت او به تمرینات می داد.
مظاهری پس از اینکه چراغ سبز مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی را برای بازگشت به تمرینات دریافت کرد، صبح امروز خودش را به مجموعه ورزشی خیریه عمل رساند و پس از گفتگو با فرهاد مجیدی کارش را آغاز کرد تا بالاخره برای شروع فصل جدید، به تمرینات تیمش اضافه شود.
این دروازه بان بعد از عذر خواهی از فرهاد مجیدی، کادر فنی و بازیکنان، کار خود را با هم تیمی های خود در فصل جدید آغاز کرد تا برای لیگ بیست و یکم و با حضور مظاهری، حسینی و رضایی بار دیگر خیال آبی ها بابت دروازه تیمشان راحت باشد.
 

 

 

 

 
پس از حضور مظاهری در تمرینات، فرهاد مجیدی لحظاتی را با این دروازه بان به صحبت پرداخت و در ادامه سرمربی آبی پوشان به سراغ بهزاد غلامپور رفت تا احتمالا درخصوص تغییر شرایط تیم پس از اضافه شدن مظاهری، نکاتی را به او گوشزد کند.