کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تصادف مرگبار کامیون‌ها در خیابان ولنجک تهران

12 مهر 1400 ساعت 11:02


گروه حوادث: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف شدید ۲ کامیون در خیابان ولنجک خبر داد و گفت: در این حادثه ۳ نفر جان باختند.به گزارش تسنیم، جلال ملکی سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اعلام خبر تصادف مرگبار در خیابان ولنجک، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱:۴۵ بامداد امروز (۱۲ مهر) یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب خیابان ولنجک، به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانانِ دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.
 

ملکی با اشاره به حضور دو دقیقه‌ای نخستین گروه از آتش‌نشانان در محل حادثه، افزود: در محل حادثه مشاهده شد که ۲ دستگاه کامیون کمپرسی (یکی از آنها حامل بار خاک و نخاله‌ ساختمانی و دیگری خالی بود) به شدت با یکدیگر برخورد کرده‌اند.

او تصریح کرد: یکی از کامیون‌ها در مسیر شمال به جنوب در حال حرکت بوده که کنترل خودروی مذکور به دلیل نامشخصی از دست راننده خارج شده و با کامیون کمپرسی دیگر که قصد ورود به لاین جنوب به شمال و ابتدای خیابان ولنجک را داشت، به شدت برخورد کرده است.
 
ملکی با اشاره به واژگونی کامیونی که در مسیر شمال به جنوب در حال حرکت بود، ادامه داد: تمام بار نخاله و خاک این کامیون تخلیه شده و کامیون دیگر را به دیوار یک باغ کوبیده و درنهایت خودروها متوقف شده‌اند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت: ۲ نفر سرنشین در یکی از کامیون‌ها و یک راننده در کامیون دیگر حضور داشتند و خودروها کاملاً متلاشی شدند.
 
به گفته او، سرنشینان کاملاً میان آهن‌پاره‌ها محبوس بودند که آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل حادثه، سریع عملیات رهاسازی و نجات این افراد را آغاز کردند و با تجهیزات هیدرولیکی، قطعات خودرو را برش داده و افراد محبوس شده را خارج کردند.

ملکی با اشاره به حضور عوامل اورژانس، راهور، انتظامی و شهرداری ناحیه در محل حادثه گفت: پس از تحویل این افراد به عوامل اورژانس مشخص شد هر ۳ نفر جان باخته‌اند.سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: درنهایت با حضور یک دستگاه جرثقیل، کامیون واژگون شده به حالت اولیه بازگردانده، به محل امنی منتقل، محل برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد و عملیات ساعت ۵:۱۴ به پایان رسید.


کد مطلب: 297739

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/297739/تصادف-مرگبار-کامیون-ها-خیابان-ولنجک-تهران

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir