به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ ساعت ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۲۹۸۴۱۱

شوخی اینستاگرامی کاپیتان‌های تیم ملی

گروه ورزشی: دو ستاره لژیونر فوتبال ایران شب گذشته پس از شکست دادن امارات در فضای مجازی صحبت‌های جالبی را مطرح کردند.
شوخی اینستاگرامی کاپیتان‌های تیم ملی
پس از پیروزی یک گله تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات و تداوم صدرنشینی شاگردان اسکوچیچ در راه صعود به جام جهانی 2022 قطر، علیرضا جهانبخش و کریم انصاری‌فرد دو بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال ایران که کاپیتان دوم و سوم تیم ملی به شمار می‌آیند، در فضای مجازی شوخی جالبی را باهم داشتند.
جهانبخش شب گذشته حدود 70 دقیقه در زمین بازی بود و وظیفه کاپیتانی تیم را برعهده داشت و پس از آن جای خود را به حاج‌صفی داد تا کاپیتان اول تیم ملی در زمین بازی حاضر شود.
کریم انصاری‌فرد لحظات پایانی به عنوان بازیکن جایگزین به جای مهدی طارمی به میدان آمد و چندان فرصت بازی پیدا نکرد، چرا که لحظاتی پس از ورود انصاری‌فرد داور مسابقه در سوت خود به نشانه پایان بازی و پیروزی تیم ملی ایران دمید.
 

 
انصاری‌فرد پس از پایان بازی با انتشار تصویری از علیرضا جهانبخش که در جای او در اردوی تیم ملی خوابیده بود، به شوخی کنایه‌ای به جهانبخش زد و این‌چنین در صفحه اینستاگرامی خود نوشته بود: «خودت مگه اتاق نداری برادر من.».
استوری که با واکنش جهانبخش همراه بود و او هم با شوخی در جواب کریم انصاری‌فرد پاسخ داده بود که «مگه گذاشتی یکم بخوابیم».
کاروان تیم ملی فوتبال ایران تا ساعتی دیگر دبی را به مقصد تهران با پروازی اختصاصی ترک می‌کند تا مهیای انجام دیدار حساس مقابل کره جنوبی شود.
برچسب ها: تیم ملی ایران