به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۲۹۸۴۹۲

مالکان‌ نیوکاسل به دنبال مربی مطرح ایتالیایی

مالکان‌ نیوکاسل به دنبال مربی مطرح ایتالیایی
گروه ورزشی: با تغییر مالکان تیم فوتبال نیوکاسل انگلیس، احتمال همکاری با سرمربی مشهور ایتالیایی افزایش یافت. صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان سعودی ۸۰ درصد سهام نیوکاسل را با پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون یورو خریداری کرد. بعد از این باید شاهد تغییرات بزرگی در این تیم باشیم. مشابه همین تغییرات در باشگاه پاری سن ژرمن با مالکان قطری باعت جذب ستاره‌های بزرگ فوتبال و استخدام مربیان بزرگ جهان شد.
 
در همین راستا روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که کونته هدف اصلی مالکان نیوکاسل برای نشستن روی نیمکت این تیم است.هنوز هیچ مذاکره‌ای آغاز نشده؛ اما روزنامه ایتالیایی احتمال قبول پیشنهاد نیوکاسل از سوی کونته را بسیار بالا دانست، چرا که این مربی همیشه علاقه زیادی به پروژه‌های بلند پروازانه و قدرتمندانه داشته است.

کونته در طول دوران مربیگری خود موفق شده چهار بار جام قهرمانی سری A و یک بار جام قهرمانی لیگ برتر انگلیس را بالای سر ببرد تا به عنوان یکی از بهترین سرمربیان حال حاضر جهان فوتبال شناخته شود.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *