به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۲۹۸۵۶۲

نزدیک بود شجاع خلیل‌زاده سکته کند

گروه ورزشی: سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی شجاع خلیل‌زاده مقابل امارات با کارت قرمز روبرو شد، نزدیک بود سکته کند.
نزدیک بود شجاع خلیل‌زاده سکته کند
مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران مقابل امارات گفت: خوشحالیم که توانستیم این مسابقه را با لطف خدا و اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد، با پیروزی پشت سر بگذاریم و به سه امتیاز حساس برسیم.
وی که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگوی تلفنی داشت، درباره تغییر رای داور در خصوص اخراج شجاع خلیل‌زاده، تصریح کرد: همه اهالی فوتبال می‌دانند که او با غیرت و متعصب است. وقتی خلیل‌زاده اخراج شد و می‌خواست بیرون بیاید، نزدیک بود سکته کند.
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: خوشحالیم که VAR اشتباه را تشخیص داد و خلیل‌زاده به بازی برگشت. لطف خدا شامل حال ما شد. باید خط دفاعی باهوش‌تر عمل کند تا شاهد این اتفاقات نباشیم.
خورشیدی درباره روند آماده‌سازی تیم ملی تأکید کرد: بازیکنان با بدن‌های خسته در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرند ضمن اینکه بازی در امارات به دلیل هوای شرجی خیلی سخت بود. قبلاً در قطر هم بازی داشتیم اما هوا تا این حد رطوبت نداشت؛ همین موضوع باعث شد که امارات هم در نیمه دوم توان کافی را نداشته باشد.
برچسب ها: شجاع خلیل زاده
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *