به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ساعت ۱۴:۲۳
کد مطلب : ۲۹۸۶۲۱

دشمن در خلیج فارس خوراک کوسه‌ها خواهد شد

دشمن در خلیج فارس خوراک کوسه‌ها خواهد شد
گروه سیاسی: فرمانده پایگاه دریایی انصارالحسین (ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: دشمن می‌داند در صورت هرگونه ماجراجویی در خلیج فارس خوراک کوسه‌ها خواهد شد.
سردار بهرام امیر نژاد  خاطرنشان کرد: امروز به لطف خدا و توان و دانش دریادلان جوان، با انگیزه، انقلابی و ولایتمدار نیروی دریایی سپاه با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات شناسایی و عملیاتی در دریا از جمله سامانه‌های پهپادی، جنگ الکترونیک، موشک‌های نقطه زن کوچک‌ترین تحرک دشمن را با دقت زیر نظر داشته و با اشراف لحظه‌ای و کامل، هرگونه اراده و حتی سودای تعدی به آب‌های جمهوری اسلامی ایران را با استفاده از موشک‌های نقطه زن در هر نقطه از خلیج فارس و بیرون از آن را حتی با سخت‌ترین و بیرون از آن را حتی با سخت‌ترین حالت ممکن خنثی خواهد کرد. وی اضافه کرد: دشمن خیلی خوب به پیشرفت‌های ما آگاهی دارد و می‌داند در صورت هرگونه ماجراجویی در خلیج فارس خوراک کوسه‌ها خواهد شد. حافظه آمریکایی‌ها لازم نیست زمان‌های دور را از زبونی خود به یاد آورد؛ همین دی ماه ۹۴ که باز در حوالی جزیره فارسی ذلیلانه در مقابل دلاورمردان نیروی دریایی سپاه تسلیم شده و زانو زدند که به گواه خودشان در تاریخ این چنین سابقه نداشته است.
امیرنژاد گفت: کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس بدانند ایران اسلامی هیچ وقت تهدیدی برای همسایگان خود نبوده و ارتقای توان و آمادگی رزمی خود را صرفاً در راستای برقراری ثبات خلیج فارس و صلح و برادری انجام خواهد داد.این آمریکای تروریست است که با هدف غارت و چپاول منابع نفتی و دریایی از خلیج خوک‌ها جدا شده و باعث ناامنی در این منطقه شده است.
فرمانده پایگاه دریایی انصارالحسین (ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران افزود: آمریکای جنایتکار امروز بیش از هر زمان دیگری به استیصال و درماندگی رسیده است که اخراج و فرار ذلیلانه آنها از افغانستان بهترین شاهد این ادعا است.
وی بیان داشت: به لطف خدا و برکت خون شهید مهدوی و حاج قاسم‌ها دیری نخواهد پایید که شاهد خروج کامل آمریکایی‌ها از منطقه و خلیج تا ابد فارس خواهیم بود و این همان انتقام سختی است که امام خامنه‌ای عزیز وعده داده است.

 
برچسب ها: سپاه پاسداران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *