به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ساعت ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۲۹۸۷۸۳

کاهش محدودیت‌های سفری در سنگاپور

کاهش محدودیت‌های سفری در سنگاپور
گروه فرهنگی: سنگاپور اعلام کرد لزوم قرنطینه را برای مسافرانی که از بریتانیا و چند کشور دیگر به سنگاپور سفر می‌کنند لغو خواهد کرد.به گزارش ایسنا،‌ دولت سنگاپور با اعلام کاهش شدت مقررات کرونایی از ایجاد امکان ورود مسافران چند کشور به سنگاپور بدون لزوم سپری کردن دوران قرنطینه خبر داد.
 
نخست‌وزیر سنگاپور اعلام کرد با توجه به موفق بودن برنامه پذیرش بدون قرنطینه مسافرانی که از آلمان و برونئی به این کشور سفر می‌کنند این برنامه برای ۹ کشور دیگر نیز اجرا خواهد شد.به این ترتیب کانادا،‌ دانمارک،‌ فرانسه،‌ ایتالیا،‌ هلند، اسپانیا، کره جنوبی،‌ بریتانیا و ایالات متحده آمریکا نیز در این برنامه خواهند بود.

بر اساس این برنامه، مسافران واکسینه‌شده‌ای که از این کشورها به سنگاپور سفر می‌کنند نیازی به سپری کردن دوران قرنطینه ندارند اما مسافران برای اطمینان حاصل کردن از ابتلا نداشتن به ویروس کرونا باید پیش از ورود به سنگاپور آزمایش کرونا انجام دهند.به گفته دولت این تصمیم برای این کشورها به جز کره جنوبی از ۱۳ اکتبر اجرا خواهد شد. کره جنوبی از ماه نوامبر شامل این برنامه خواهد شد.
برچسب ها: گردشگری سنگاپور
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *