به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ساعت ۲۱:۳۸
کد مطلب : ۲۹۹۰۹۸

هازارد- چلسی؛ ستاره بلژیکی در مسیر بازگشت

گروه ورزشی: بر اساس برخی گزارش ها باشگاه چلسی علاقه مند است تا ادن هازارد را در پنجره نقل و انتقالاتی بعدی به خدمت بگیرد.
هازارد- چلسی؛ ستاره بلژیکی در مسیر بازگشت
 بیش از دو سال قبل بود که رئال مادرید با پرداخت رقم هنگفت 130 میلیون یورو ادن هازارد را به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو به خدمت گرفت. هواداران رئال مادرید امیدوار به تکرار روزهای درخشان ادن هازارد در چلسی در لباس تیم مورد علاقه شان بودند، اما اتفاقات به بدترین شکل ممکن برای ستاره بلژیکی پیش رفت و حالا احتمال جدایی او بیشتر از همیشه شده است.
در واقع ستاره بلژیکی بعد از روی کار آمدن کارلو آنچلوتی هم نتوانست به روزهای خوب خود بازگردد و حتی در جریان بازی های ملی نیز دوباره دچار مصدومیت شد تا سریال کابوس های این بازیکن همچنان ادامه داشته باشد؛ موضوعی که می تواند رئال مادرید را بیش از پیش برای به فروش رساندن این ستاره بلژیکی تحریک کند.
 

 
در این بین شایعات زیادی پیرامون آینده ادن‌هازارد مطرح می‌شود و به نظر می رسد بازگشت به لیگ برتر انگلیس یکی از محتمل ترین گزینه ها برای او محسوب می شود. از طرف دیگر در تابستان اخیر نیز گزارش هایی پیرامون علاقه چلسی به بازگرداندن هازارد مطرح شد و حالا ال ناسیونال مدعی شده که باشگاه لندنی علاقه دارد تا این بازیکن را به استمفورد بریج برگرداند و آنها در پنجره های نقل و انتقالاتی پیش رو تلاش خود را برای جذب این بازیکن انجام خواهند داد. همچنین بر اساس شایعات گفته می شود که رئال مادرید با دریافت 60 میلیون یورو اجازه جدایی هازارد را صادر خواهد کرد.