به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ساعت ۲۱:۴۱
کد مطلب : ۲۹۹۱۰۰

رئیس جمهور برزیل را به ورزشگاه را ندادند

گروه ورزشی: ژایر بولسونارو دیروز موفق به تماشای بازی تیم محبوبش سانتوس نشد.
رئیس جمهور برزیل را به ورزشگاه را ندادند
 تیم فوتبال سانتوس این روزها وضعیت خوبی در لیگ برزیل ندارد و در نیمه پایینی جدول قرار گرفته است. بازی دیروز این تیم برابر گرمیوی قعرنشین، اهمیت بالایی داشت و در نهایت موفق شد 1-0 برنده شود. اهمیت بازی به اندازه ای بود که ژایر بولسونارو رئیس جمهور جنجالی برزیل نیز قصد تماشای آن از نزدیک را داشت ولی مسئولان برگزاری بازی از ورود او به استادیوم ممانعت کردند.
 

 
در برزیل برای تماشای فوتبال نیاز به برگه تایید شده واکسیناسیون کرونا و یا تست PCR منفی دارید در حالی که بولسونارو نه واکسن زده و نه تست کرونای منفی در اختیار داشت.
او که باور نداشت اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا نکرده، در محاصره خبرنگاران گفت:« نمی فهمم چرا باید برگه واکسیناسیون نشان بدهم؟ می خواستم بازی سانتوس را ببینم ولی گفتند باید چنین برگه ای را نشان بدهم. چرا و به چه علت؟ من همین حالا از افراد واکسینه شده، آنتی بادی بیشتری دارم.»
 

 
بولسونارو این روزها به دلیل مدیریت ضعیف دولتش در دوران پاندمی کرونا با انتقادات شدیدی روبرو است و گفته می شود در این مورد تحقیقاتی نیز شروع شده است. برزیل تاکنون بیش از 600 هزار مورد مرگ بر اثر کووید19 را به ثبت رسانده است.
برچسب ها: برزیل