به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ساعت ۲۱:۴۴
کد مطلب : ۲۹۹۱۰۱

بارسا مشکوک شده؛ دمبله در فکر دور زدن آبی‌اناری‌ها

گروه ورزشی: مسئولان بارسا مطلع شده اند که مدیر برنامه های عثمان دمبله در حال مذاکره با چند باشگاه بزرگ است.
بارسا مشکوک شده؛ دمبله در فکر دور زدن آبی‌اناری‌ها
عثمان دمبله از 4 سال پیش برای بارسا بازی می کند و پس از سه سال که درگیر مصدومیت ها بود، فصل گذشته توانست 44 بازی انجام دهد و 11 گل نیز به ثمر برساند. در باشگاه روی او برای فصول بعد نیز حساب می کنند ولی مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا باعث شد که در نقل و انتقالات تابستانی شایعاتی پیرامون جدایی اش شنیده شود‌. 
 

 
با وجود تمام این شایعاتی که مطرح شد، نهایتاً ستاره فرانسوی در نوکمپ ماندگار شد و حتی گزارش ها حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا به دنبال این است هر طور که شده قرارداد عثمان دمبله را به شکل بلند مدت تمدید کند؛ اما با وجود اینکه این بازیکن تنها تا پایان فصل جاری با بارسا قرارداد دارد، هیچ نشانه خاصی از تمدید مشاهده نمی شود و همین موضوع آینده دمبله را با ابهام روبرو کرده است.
بارسلونا به دمبله هشدار داده است که یا قراردادش را تمدید می کند یا باید خود را برای نیمکت نشینی و حتی رفتن روی سکوها آماده کند. به فاصله کمتر از یک سال تا پایان قرارداد بیم این می رود که دمبله بدون تمدید تا پایان فصل برای بارسا بازی کند و سپس رایگان راهی تیم دیگری بشود.
 

 
طبق ادعای موندودپورتیوو، دمبله اخیرا به خوان لاپورتا رئیس بارسلونا وعده داده بود که قراردادش را تمدید خواهد کرد اما در باشگاه به "موسی سیسوکو"، مدیر برنامه های او هیچ اعتمادی ندارند و بر اساس اخبار دریافتی، او در حال رایزنی با چند باشگاه بزرگ از جمله منچستریونایتد و لیورپول است.
سیسوکو می داند که در صورت انتقال رایگان دمبله، مبلغی هنگفتی به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد و به همین دلیل تمایلی به تمدید قرارداد موکلش با بارسا ندارد. این روند اگر ادامه داشته باشد، روزهای تاریکی در انتظار ستاره فرانسوی خواهد بود و شاید دیگر شاهد حضور او در ترکیب آبی اناری ها نباشیم.
برچسب ها: بارسلونا