به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۶
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۲۹۹۲۲۲

بدقولی و بدحسابی مخبر در تامین واكسن

بدقولی و بدحسابی  مخبر در تامین واكسن
گروه سیاسی:رییس دیوان محاسبات از گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۹ رونمایی کرد.
 مهرداد بذرپاش  در بخشی از گزارش خود به مجلس از بدقولی محمد مخبر خبر داد. او در عین حال تاکید کرد که در این زمینه حسن روحانی رئیس‌جمهور پیشین به وعده خود عمل کرده است.
در گزارش خوانده شده از سوی او آمده که در سال گذشته قرار بوده دولت هزار میلیارد تومان منابع در اختیار ستاد اجرایی فرمان امام قرار دهد ستاد اجرایی نیز معادل رقم دولت بودجه اختصاص دهد تا جمعا دو هزار میلیارد تومان برای اشتغال در مناطق محروم هزینه شود.گزارش بذرپاش می گوید دولت روحانی به قولش عمل کرده و هزار میلیارد تومان را در اختیار ستاد اجرایی قرار داده است.
اما ستاد اجرایی که در سال قبل مسئولیتش با محمد مخبر معاون اول کنونی دولت رئیسی بوده خلف وعده کرده و به جای هزار میلیارد تومان فقط ۴۶۳ میلیارد تومان وسط آورده است. در واقع ستاد ۵۳۷ میلیارد تومان کمتر از تعهد بودجه ای تخصیص داده است

 
برچسب ها: واکسن
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۸-۲۱ ۱۴:۲۶ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۷/۲۱ ۲۱:۰۸
وقتی دروغگوها و بدقول های بزرگ، حاکم می شوند انتظاری برای اصلاح و یا تغییر در هیچ زمینه ای وجود نداشته و نخواهد داشت. (377865)