به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ ساعت ۱۶:۴۱
کد مطلب : ۲۹۹۴۰۱

یک تصمیم مهم دیگر علیه پرسپولیس

گروه ورزشی: تصمیم اخیر عربستانی‌ها مبنی بر حضور کامل تماشاگران در ورزشگاه هم صد درصد به ضرر پرسپولیس و به سود الهلال است.
یک تصمیم مهم دیگر علیه پرسپولیس
در حالی که قبل از بازی ایران و کره جنوبی حسن کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفته بود ما خودمان نخواستیم تماشاگران به ورزشکار بروند، عربستانی‌ها اعلام کردند در بازی پرسپولیس و الهلال از ۱۰۰ درصد ظرفیت ورزشگاه استفاده خواهند کرد. بدیهی است که پرسپولیس در ریاض تماشاگری ندارد و تمام صندلی‌های ورزشگاه را هواداران الهلال اشغال خواهند کرد تا از تمام مزیت میزبانی استفاده کنند.
در واقع در تمام دنیا و در همین قاره آسیا تیم های ملی و باشگاه ها از مزیت میزبانی و حمایت تماشاگران برخوردار هستند به جز ایران! همان طور که می دانید فدراسیون فوتبال لبنان اعلام کرده بازی تیم های ملی لبنان و ایران در حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. همان طور که پیش از این امارات هم در بازی با ایران تماشاگر داشت ولی بازی را یک بر صفر باخت.
تصمیم اخیر عربستانی‌ها مبنی بر حضور کامل تماشاگران در ورزشگاه هم صد درصد به ضرر پرسپولیس و به سود الهلال است. پیش از این عنوان شده بود که فقط ۵۰ درصد گنجایش ورزشگاه در اختیار هواداران الهلال قرار خواهد گرفت.