به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۷
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب : ۲۹۹۴۰۲

پلیس هند از سریال بازی مرکب الهام گرفت

پلیس هند از سریال بازی مرکب الهام گرفت
گروه جامعه: پلیس شهر مومبای در هند پیامی را در مورد ایمنی جاده‌ها منتشر کرده که ازسریال موفق "بازی مرکب" (اسکوئید گیم) ساخت کشور کره جنوبی الهام گرفته است.
این درام کره‌ای که به سفارش نتفلیکس ساخته شده و در حال حاضر به پرببینده ترین سریال این شبکه بدل شده، داستان گروهی از افراد ناجور را روایت می‌کند که در یک سری بازی‌های کودکانه مرگبار شرکت می‌کنند و شانس خود را برای برنده شدن بیش از ۳۵ میلیون دلار آزمایش کرده و در این راه حتی جان خود را هم از دست می‌دهند.حال پلیس مومبای با تغییری در این بازی، ویدیویی درباره قوانین راهنمایی و رانندگی به اشتراک گذاشته است.در ویدیویی که در اینستاگرام پلیس منتشر شده آمده: "شما نماینده بازی خود در جاده هستید: می‌توانید خود را از حذف شدن نجات دهید. در چراغ قرمز توقف کنید."
این پست از زمان انتشار بیش از ۱۱۱ هزار بیننده داشته و بسیاری نظر خود را در مورد استفاده هوشمندانه از این سریال برای انتقال پیامی در مورد ایمنی جاده بیان کردند.این اولین بار نیست که پلیس هند از چنین شیوه‌ای برای انتقال پیام‌های ایمنی استفاده می‌کند.
پلیس هند در گذشته هم با استناد به سریال‌هایی چون فرندز، مجموعه فیلم‌های هری پاتر و یا با استفاده از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به مردم در مورد ایمنی جاده‌ها، مقابله با کووید و یا ترغیب به واکسیناسیون پیام داده است.

 
برچسب ها: سریال بازی مرکب