به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۲۹۹۸۲۶

۱۷ کیلوگرم تریاک در استان قزوین کشف شد

۱۷ کیلوگرم تریاک در استان قزوین کشف شد
گروه حوادث: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف 17 کیلوگرم تریاک از سواری وانت پیکان و دستگیری 2 نفر در عوارضی قزوین-زنجان خبر داد.به نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد علی بیگی در توضیح این خبر گفت: طی رصد اطلاعاتی انجام شده و کسب اطمینان از انتقال مواد مخدر توسط خودرو وانت پیکان از محورهای مواصلاتی قزوین، دستگیری عامل یا عاملین انتقال مواد در دستور کار ماموران انتظامی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: با هماهنگی صورت گرفته با فرماندهی انتظامی شهرستان قزوین، ماموران یگان امداد این شهرستان در عوارضی قزوین‌-‌زنجان مستقر و به محض مشاهده خودرو آن را متوقف کردند.علی بیگی ضمن اشاره به اینکه محورهای مواصلاتی استان با تلاش‌های شبانه روزی کارکنان پلیس از ناامن‌ترین مسیرها برای فعالیت متخلفین است، خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده به همراه مواد کشف شده و خودرو با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شدند.
برچسب ها: مواد مخدر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *