کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

زمان حضور تماشاگران در لیگ برتر مشخص شد

خبر ورزشی , 26 مهر 1400 ساعت 11:22


گروه ورزشی: در برخی از کشورها حضور تماشاگران در استادیوم ها برای تماشای مسابقات فوتبال ۱۰۰ درصدی است. نمونه اش بازی الهلال در برابر پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با حضور پرشور تماشاگران تیم عربستانی برگزار شد.

و اما چه زمانی در ایران تماشاگران وارد استادیوم ها می شوند؟ خداداد افشاریان – رییس کمیته داوران و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال در برنامه سلام صبح بخیر گفت: کرونا هنوز وجود دارد و وزارت بهداشت روی حضور تماشاگران در استادیوم ها حساسیت هایی دارد. از سویی فیفا برای بازگشت تماشاگر به استادیوم ها مقدماتی را فراهم کرده است که ما در پی اجرایی کردن آن در مسابقات هستیم و به نظر می رسد حتی پیش از شروع نیم فصل تماشاگران وارد استادیوم ها شوند.

گفتنی است فصل جدید مسابقات لیگ برتر از ۲۷ مهر و بدون حضور تماشاگران آغاز می شود. پیش از این فدراسیون فوتبال قصد داشت بازی تیم ملی فوتبال ایران در برابر کره جنوبی را با حضور تماشاگر برگزار کند که این موضوع در روزهای پایانی منجر به برگزاری این مسابقه منتفی شد. نکته جالب توجه اینکه دبیر کل فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای اعلام کرد که فدراسیون فوتبال به منظور سلامت تماشاگران این حضور را به صورت اختیاری منتفی کرد.


کد مطلب: 299936

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/299936/زمان-حضور-تماشاگران-لیگ-برتر-مشخص

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir