به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۳۰۰۰۱۷

مادرتان به عزایتان بنشیند که یک روده راست توی شکمتان نیست!

مادرتان به عزایتان بنشیند که یک روده راست توی شکمتان نیست!
گروه سیاسی: سایت دولت بهار «رسانه نزدیک به محمود احمدی‌نژاد» در مطلبی با تیتر «مادرتان عزادار نعش نکبت‌تان شود!» نوشت: می‌گفتند احمدی‌نژاد ممنوع‌الخروج است و قرار است اگر اجازه خروج به او برای بازدید از اکسپو را ندهند، در فرودگاه سر و صدا کند! اما احمدی‌نژاد با "پاسپورت سیاسی" و کاملا رسمی رفت امارات و مورد استقبال مقامات ایرانی هم قرار گرفت. عکسی را منتشر کردند و گفتند احمدی‌نژاد به غرفه اسرائیل رفته است اما غرفه ویتنام بود! گفتند احمدی‌نژاد نمی‌آید و پناهنده می‌شود اما حالا احمدی‌نژاد درحال بازگشت است و همین‌ها دوباره همه جا شایعه پخش کرده‌اند که اماراتی‌ها او را دیپورت کرده‌اند! مادرتان به عزایتان بنشیند که یک روده راست توی شکمتان نیست!

ادعای خبرگزاری فارس درباره دیپورت احمدی نژاد از امارات تکذیب شد؛
به دنبال انتشار خبر توصیه مقامات کشور امارات به محمود احمدی نژاد برای ترک این کشور که خبرگزاری فارس دقایقی قبل آن را منتشر کرد،  احمد علیرضا بیگی نماینده مجلس یازدهم  از همراهان احمدی نژاد در همین رابطه به سایت دیده بان ایران گفت:
«خبر دیپورت آقای احمدی نژاد از فرودگاه امارات صحت ندارد، سفر ایشان  ۵ روزه بوده و موضوع دیپورت ایشان یا همراهان آقای احمدی نژاد از امارات «خبرسازی» است. البته در طول سفر هم یک خبر سازی کذب دیگر مانند خبر بازدید ایشان از غرفه رژیم اسرائیل منتشر شد که اساساً نادرست است.»   این نماینده مجلس یازدهم یادآور شد: «تعدادی از همراهان ایشان زودتر و تعدادی هم همراه ایشان پس از پایان سفر به تهران آمدند.هیچگونه توصیه ای از سوی مسئولان کشور امارات مبنی بر ترک این کشور به آقای احمدی نژاد منتقل نشده است و سفر ایشان طبق برنامه و پس از ۵ روز به اتمام رسیده و آقای احمدی نژاد یکساعت قبل امارات را به مقصد تهران ترک کردند»  نماینده تبریز، اسکو و آذر شهر درباره دلایل انتشار این خبر به دیده بان ایران گفت: «انتشار این نوع خبر سازی نشان می دهد استقبال بین المللی از دکتر احمدی نژاد موجب نگرانی افرادی شده که خودشان یا افرادی که مد نظر آنهاست چنین محبوبیت بین المللی و چنین امکانی برای سفر ندارند. این نوع خبرسازی ها کذب بوده و در جهت انحراف افکار عمومی صورت می گیرد»

پیام  احمدی‌نژاد در پایان سفر به اکسپو ۲۰۲۰ دبی
بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم عجل لوليك الفرج والعافية و النصر واجعلنا من خير انصاره و اعوانه والمستشهدين بين يدیه
سلام عرض می کنم خدمت ملت عزیز ایران. همان طور که قبلا به استحضار شما رسید، برای شرکت در نمایشگاه اکسپوی دبی، سفری داشتیم به کشور امارات. در ابتدا برای سه روز برنامه ریزی شده بود، بعدا دوستان بررسی کاملتری کردند و دیدیم که در طول سه روز نمی توانیم برنامه های پیش بینی شده را اجرا کنیم، در نتیجه تبدیل به سفر پنج روزه شد و الان سفر به پایان رسیده و در تهران در خدمت شما هستیم. من امیدوارم که در آینده نزدیک، گزارش کاملی از این سفر را خدمت ملت عزیز ایران تقدیم کنم. اهمیت نمایشگاه اکسپو، اهمیت حضور ایران، پیام ملت ایران و آرمان هایی که ملت ایران همیشه دنبال می کرده و ارتباط آن با اهداف این نمایشگاه را ان شاءالله تشریح خواهم کرد. اما در این فرصت کوتاه می خواهم تشکر کنم از همه ایرانی های عزیزی که در امارات حضور پیدا کردند، حمایت کردند، پشتیبانی کردند و تقریبا سفر را آسان کردند و نیازهای سفر را تامین کردند، از همه آنها تشکر می کنم. از مردم عزیز امارات و دبی، ابراز احساسات آنها و اظهار علاقه آنها به ایران و این خادم ملت ایران، به عنوان قطره ای از اقیانوس ملت ایران، که مورد لطف مردم قرار گرفت، تشکر می کنم. از مسئولین مربوطه در دبی و ابوظبی که خوب تنظیم کردند که ما بتوانیم براحتی در نمایشگاه حرکت کنیم و از غرفه ها بازدید کنیم. از مسئولین نمایشگاه که همکاری کاملی داشتند. از پلیس دبی و ابوظبی که همکاری کردند تا ما بتوانیم براحتی تردد کنیم و سفر را بخوبی انجام بدهیم. از همه کسانیکه برای موفقیت این سفر دعا کردند، صمیمانه تشکر می کنم. از رسانه ها که کمک کردند تا اهداف و برنامه های سفر منعکس شود تشکر می کنم. ان شاءالله بزودی گزارش کاملی را خدمت ملت عزیز عرض خواهم کرد.

مهدی سهیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۴:۵۶
اول گفتن ممنوع الخروجه
بعد گفتن فرار کرده دیگه بر نمیگرده
بعد گفتن رفته غرفه اسرائیل
بعدم گفتن دیپورت شده

دکتر احمدی نژاد محبوب مردم تمام جهانه

هر دولتمردی بجز دکتر احمدی نژاد بود الان حداقل با لنگه کفش ازش استقبال میکردن؟ (378122)
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۰۶:۰۶
گفتی محمودت محبوب جهانیان است، آیا می دانی دلیل این محبوبیت چیست؟ جهانیان عاشق چشم و ابروی او هستند یا به دلیل ریخت و پاشهای بیت المال مردم بدبخت ایران در پای کلاشان و مفتخواران؟؟؟ (378161)
رزمنده 8 سال دفاع مقدس
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۵:۲۶
جالبه که آن بزرگمرد به جرم ادعای احتمال تقلب در انتخابات ,12 سال زندانی و حصر میشود و این آقا با اینهمه پرونده فساد اقتصادی و سیاسی و حتی زیر سئوال بردن انتخابات و تحریم آن و ...... به مسافرتهای خارج میرود واقعا این آقا چه سری از نظام دارد که اینچنین مدارا میکنند ؟ (378123)
من
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۳:۱۸
بزرگمرد رو خوب اومدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیا پایین بچه سرمونو خوردی.............. (378165)
۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۵:۵۲
«ستقبال بین المللی از دکتر احمدی نژاد موجب نگرانی افرادی شده که خودشان یا افرادی که مد نظر آنهاست چنین محبوبیت بین المللی و چنین امکانی برای سفر ندارند.» منظور از «افرادی که ... چنین امکانی برای سفر ندارند» همان شخصی است که من فکر می کنم؟ (378128)
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۰:۵۴
در عزای احمدی نژاد انشاء الله که با این عکس هایش ابرو ایران مخشوش کرد (378164)
علی
Turkey
۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۱۵
شما هم فکر می کنید در بین مردم پایگاهی دارید؟ زمان شما چه خیری عاید این مردم شد که حالا مردم بار دیگر به شما رو آورند. (378167)
۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۰:۱۱
داش محمود شنیدم از مردم امارات، عربستان، کویت، و دیگر کشورهای منطقه نامه گرفتی مشکلات جووناشون رو حل کنی دمت گرم خیلی باحالی ولی بابا دیگه رئیس جمهور نیستی از این نقش بیا بیرون اگه می خوای نامه بگیری اقل کم از مردم خودمون بگیر چرا دیگر از مردم کشورهای عربی نامه میگیری بابا به خدا اونا مشکلات ندار ند زندگیشون اوکیه. (378222)
۱۴۰۰/۰۷/۲۹ ۱۴:۰۶
روده راست؟
هرچي روده كج و كوله هست تو شكم محمود ودار و دسته خودشه
پايه گذار هر چي دروغ و دغل بازي بوده خودش و. رفيقاش
هشت سال دروغ گفت
حسن هم ادامه داد (378229)