به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ساعت ۰۹:۵۵
کد مطلب : ۳۰۰۱۲۸

آخرین خواسته آرمان از پدر و مادر غزاله

آخرین خواسته آرمان از پدر و مادر غزاله
گروه حوادث: آرمان که از ۸ سال قبل به اتهام قتل غزاله در زندان به سر می برد، دوشنبه برای اجرای حکم قصاص از بند زندان به بخش قرنطینه منتقل شد. او اما پیش از رفتن به قرنطینه در گفتگو با پدرش از خانواده غزاله درخواست عفو و بخشش کرد.

پدر آرمان در این باره به همشهری گفت که آرمان بازهم از کاری که کرده ابزار پشیمانی کرد و گفت حق پدر و مادر غزاله است که درباره او هر تصمیمی بگیرند اما از آنها می خواهد که بخاطر جوانی اش به او رحم کنند و او را ببخشند. 

وی ادامه داد: پسرم هنگام وقوع حادثه کمتر از ۱۸ سال داشت. جوان و خام بود. او علاقه زیادی به غزاله داشت و نمی دانم چطور شد که این حادثه رقم خورد. با این اتفاق زندگی هر دو خانواده تباه شد. خانواده شکور دختر دلبندشان را از دست دادند و آرمان هم از ۱۸ سالگی به زندان افتاد و در این ۸ سال مدام با کابوس چوبه دار و قصاص زندگی کرد. هرچند پسرم دست به اشتباه بزرگی زده که قابل جبران نیست اما در این سالها زجر زیادی کشیده و تنبیه سختی شده است. به همین دلیل از خانواده محترم شکور خواهش می کنم پسرم را ببخشند. آنها با این کار تا آخر عمر ما را مدیون خودشان می کنند. کمتر از ۲۴ ساعت دیگر قرار است پسرم پای چوبه دار برود وچشم امیدمان به لطف خدا و بخشش از طرف پدر و مادر غزاله است.
مرجع : روزنامه همشهری
برچسب ها: آرمان غزاله