به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۳۰۱۰۰۲

آذربایجان چندسایت متمایل به ایران را مسدود کرد

آذربایجان چندسایت متمایل به ایران را مسدود کرد
گروه سیاسی: رسانه‌های آذربایجان گزارش دادند که چندین وبسایت تبلیغات دینی «متمایل به جمهوری اسلامی» در این کشور مسدود شده است. وبسایت‌های تبلیغات دینی «اهل بیت»، «مائده»، «دیه‌رلر» (ارزش‌ها)، «شیعه» و «اسلامین سسی» (صدای اسلام)  مسدود شدند.همچنین چندین کانال یوتیوبی سریال‌های دینی نیز در کشور مسدود شده است.دولت آذربایجان رسما اطلاعیه‌ای درباره مسدود کردن این سایت‌ها را منتشر نکرده، اما این سایت‌ها  در جمهوری آذربایجان و خارج از کشور، از دسترس کاربران خارج شده است.این اتفاقات در حالی است که طی هفته‌های گذشته روابط تهران و باکو به شدت تنش‌آلود شده و دو کشور ایران و آذربایجان همزمان چندین مانور نظامی در مناطق مرزی انجام داده‌اند.
ایران می‌گوید که جمهوری آذربایجان «اسرائیل را به نزدیکی مرزهای ایران آورده است»، ادعایی که مقامات آذربایجان به دفعات آن را رد کرده و الهام علی‌اف رئیس‌جمهوری آذربایجان آن را «افترا» نامیده است.ایران همچنین مدعی شده است آذربایجان قصد تغییر مرزها با ارمنستان را دارد و می‌خواهد مرز زمینی ایران و آرمنستان را قطع کند.
از طرفی  علی‌اف اخیرا ایران را متهم کرد که با همدستی با ارمنستان طی دهه‌های گذشته از قره‌باغ کوهستانی برای قاچاق مواد مخدر استفاده می‌کرده است. ایران این ادعا را رد کرده است.

 

۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ۲۲:۲۲
اگر بمب اتم می داشتیم چنین توسط جمهوری آذربایجان تحقیر نمی شدیم ما باید بمب اتم بسازیم مرگ یکبار شیون هم یکبار تا کی شدیدترین تحریم ها را تحمل کنیم و چیزی به دست نیاریم باید بمب اتم بسازیم مرگ یکبار شیون هم یکبار ببینم اگر بمب اتم داشته باشیم جمهوری اذربایجان و طالبان و امارات عربی جرات تحقیر ما را دارند ( مرد باش پیام مرا منتشر کن ). (378327)