به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۲:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ ساعت ۱۹:۵۸
کد مطلب : ۳۰۱۱۰۶

بارسا ۱-۲ رئال؛ و بالاخره فتح نوکمپ توسط کارلتو

بارسا ۱-۲ رئال؛ و بالاخره فتح نوکمپ توسط کارلتو
گروه ورزشی: رئال مادرید در یک بازی حساس  موفق شد با نتیجه 2-1 بارسلونا را در نوکمپ شکست دهد. بارسلونا و رئال مادرید امروز از سری مسابقات هفته دهم‌ لالیگا و در یکی از جذاب‌ترین مسابقات دنیای فوتبال به مصاف یکدیگر رفتند که تقابل دو تیم نهایتا با نتیجه 2-1 به سود شاگردان کارلو آنچلوتی خاتمه یافت.
در این دیدار که به میزبانی کاتالان ها بود در ابتدا شرایط بازی تقریبا برابر بود که یاران بارسا در اوایل بازی بیشتر صاحب توپ و میدان بودند. تا اینکه در اواسط نیمه اول و با جلو کشیدن دفاع میانی مادریدی ها از جناح چپ و با دریافت پاس از رودریگو توانست دروازه بارسا را بگشاید تا آلابا گل اول بازی را به ثمر برساند.

پیروزی رئال مادرید برابر بارسلونا

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد آنسو فاتی می توانست روی یک موقعیت دیگر کار را برای بارسلونا به تساوی بکشاند اما ضربه این بازیکن به سد مدافعان رئال مادرید برخورد کرد و برگردانده شد تا نیمه اول با همان یک گل به سود شاگردان کارلو آنچلوتی تمام شود.
در دقیقه 60 وینیسیوس جونیور با دروازه بارسلونا تک به تک شد اما تعلل بیش از حد این ستاره برزیلی باعث شد که سرجینیو دست به او رسیده و این موقعیت بزرگ برای رئال مادرید از دست برود.در دقیقه 72 رئال مادرید تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم نیز پیش رفت. وینیسیوس جونیور بعد از یک حرکت خوب از جناح چپ توپ را به دهانه دروازه فرستاد اما کریم بنزما در کمال ناباوری نتوانست گلزنی کند.
چند ثانیه بعد این بارسلونا بود که می‌توانست کار را به تساوی بکشاند اما این بار ضربه محکم سرجینیو دست با اختلاف نسبتاً کمی از بالای دروازه رئال مادرید به بیرون رفت.
در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد و بارسلونا حلقه محاصره را روی دروازه رئال مادرید تنگ و تنگ تر می کرد این رئال بود که توانست گل دوم را به ثمر برساند. ضد حمله فوق العاده بازیکنان رئال مادرید با ضربه مارکو آسنسیو همراه شد اما مارک آندره تر اشتگن توپ را با یک واکنش فوق‌العاده مهار کرد. با این حال در برگشت لوکاس واسکز دروازه خالی بارسا را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.در لحظات پایانی بازی بارسلونا توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. ارسال سرجینیو دست به روی دروازه با ضربه تمام کننده سرخیو آگوئرو همراه شد اما برای جبران دیر شده بود و داور بلافاصله بعد از این گل سوت پایان بازی را زد تا رئال با نتیجه 2-1 فاتح ال‌کلاسیکو شده باشد.