به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۳۰۱۲۳۳

مورینیو: ترکیب رم در بازی بعدی هم همین است

گروه ورزشی: ژوزه مورینیو، سرمربی رم، همچنان از بازیکنان نیمکت نشین تیمش عصبانی و ناراحت است.
مورینیو: ترکیب رم در بازی بعدی هم همین است
 رم هفته گذشته در رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا به مصاف تیم نروژی بودو گلیمت رفت و با نتیجه 1-6 برابر این تیم شکست خورد. اتفاقی که عصبانیت شدید مورینیو را به همراه داشت.
این مربی پرتغالی پس از بازی مانند بسیاری از دفعات، تقصیر را به گردن بازیکنان انداخته و مدعی شد که تنها 13 بازیکن شایستگی به تن کردن پیراهن رم را دارند و به دلیل عملکرد ضعیف بازیکنان ذخیره این تیم است که او مجبور شده به طور مدام از بازیکنانی ثابت در ترکیب تیمش استفاده کند.
مورینیودر فصل جاری تنها از 22 بازیکن از فهرست 31 نفره تیمش استفاده کرد و ظاهرا اعتماد چندانی به کسانی که فرصت بازی در زمین نداشته‌اند ندارد. او پنج بازیکن حاضر در ترکیب اصلی رم برابر بودو را در بازی مقابل ناپولی از فهرست خط زد تا آنها را تنبیه کرده باشد. این افراد شامل ماراش کومبولا، آمادو دیاوارا، ریکاردو کالافیوری، گونزالو ویار و بورخا مایورال بودند.
بعید است که آنها به زودی برای رم به زمین بروند، چرا که مورینیو از همین حالا ترکیب اصلی تیمش برای بازی بعدی مقابل کالیاری را انتخاب کرده است. او در گفتگو با DAZN در پاسخ به سوالی درباره دلیل تنبیه کردن بعضی از بازیکنان پس از دیدار لیگ کنفرانس اروپا در نروژ اظهار داشت:« این پیامی برای رختکن است چون آن بازی در تاریخ و در کارنامه من می‌ماند، فراموش کردن آن نتیجه دشوار است. ترکیب ثابت تیم من برای بازی بعدی نیز همین ترکیب خواهد بود.»
برچسب ها: ژوزه مورینیو