به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۳۰۱۳۳۱

نحوه دانلود ویدئو از توئیتر

نحوه دانلود ویدئو از توئیتر
گروه فناوری:راهنمای گام به گام دانلود فیلم از توئیتر برای دسکتاپ، آیفون و اندروید را در این گزارش بخوانید.محتوا‌های بیشتری نسبت به قبل در توئیتر وجود دارد. در حالی که توئیتر قبلا فقط با متن شروع به کار کرد، اما اکنون پر از عکس و ویدئو شده است. بعضا کاربران می‌خواهند این ویدئوها را ذخیره کنند، اما توئیتر یک ویژگی داخلی برای بارگیری این ویدئوها ندارد. البته راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از طریق آنها ویدئوهای توئیتر را دانلود و ذخیره کرد که در ادامه آمده است.
 
استفاده از وب سایت‌های دیگر برای دانلود ویدئوهای توئیتر
تعداد زیادی وب سایت شخص ثالث وجود دارد که می‌توان ویدئو‌های توئیتر را به سادگی با چسباندن لینک آن (URL) در آن سایت، ویدئوی مورد نظر را دانلود کرد. برخی از بهترین این سایت‌ها twittervideodownloader.com، savetweetvid.com و twdown.net هستند. مشکل برخی از این وب سایت‌ها این است که حاوی تبلیغات زیادی هستند، بنابراین باید سریعا کارها را انجام داد.

داناود ویدئو‌های توئیتر با کروم اکستنشن
یک افزونه برای Google Chrome در دسکتاپ به نام Video Downloader Professional وجود دارد که به خوبی کار می‌کند و می‌توان این برنامه افزودنی را به مرورگر اضافه کرد و سپس هر زمان که نیاز به دانلود ویدئویی بود، روی آن کلیک کرد.

دانلود ویدئو‌های توئیتر در آیفون و اندروید با یک ربات
ربات DownloaderBot یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توان با استفاده از آن ویدئوها را دانلود کرد و یکی از رایج‌ترین ترفند‌هایی است که برای افرادی که از توئیتر در تلفن همراه خود استفاده می‌کنند، چه آیفون باشد و چه دستگاه اندرویدی استفاده می‌شود. با برچسب گذاری DownloaderBot در پاسخ به یک توئیت، ربات به طور خودکار ویدئو را دانلود می‌کند و در صورت آماده شدن به شخص اطلاع می‌دهد.
برچسب ها: توییتر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *