به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۳:۱۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ساعت ۰۹:۰۷
کد مطلب : ۳۰۱۳۴۲

پیش‌بینی‌ترسناک از نرخ احتمالی‌دلار و قیمت‌پراید

پیش‌بینی‌ترسناک از نرخ احتمالی‌دلار و قیمت‌پراید
گروه اقتصادی:روزنامه آفتاب یزد با اشاره به اظهارات وزیر اقتصاد که خواستار حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی شده است، نوشت:نباید خود را به غفلت زد، اقتصادی که وابسته به نفت است و زیر فشار سنگین تحریم، اگر قرار باشد همه‌ی کالاها و خدمات را با همان ارز رایج بازار که همچنان حوالی ۲۷ هزار تومان پرسه می‌زند تهیه و تامین کرد آن وقت پرایدِ ۵۰۰ میلیون تومانی و برنج ۱۰۰هزارتومانی و دلار ۸۰ هزارتومانی؛ دمِ دست‌ترین رخدادهایی است که می‌توان به چشم دید.

پس لطفاً به گونه‌ای سخن نگویید که دولت‌های قبل می‌توانسته‌اند و انجام نداده‌اند و شما این امر بر زمین مانده را می‌خواهید به انجام برسانید، عالم‌تر از شما معتقد است نه می‌توانید نه دست به چنین اقدامی بزنید اصلا بگذارید خیال‌تان را راحت کنم مافیای اقتصادی به دنبال حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است. حالا به قول آن کشاورز طبسی: خود دانید و مملکت تان!

۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ۱۴:۵۳
یکی از معجزات رئیسی اینه که لال ها رو شفا میده
کسانی که در دوره سیاه و تاریک روحانی لال بوده اند حالا زبون باز کرده اند (378401)
۱۴۰۰/۰۸/۰۵ ۱۱:۴۵
یک معحزه دیگر نیز ایشان دارنند و آن اینکه زبان بازکرده های دوران روحانی حالا لال شده اند. (378424)
۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ۱۵:۰۲
چه بلبشویی واقعا . تازه همین ارز باعث رانت هم شد . واقعا اقتصاد ایران به دلیل ناا مدیریت ،تحریم و فساد یکی‌ از نه کارامد‌ترین اقتصاد‌های دنیا هست. البته نه مثل لبنان اما داریم میرسیم به اون نقطه. این قیمت‌ها که شما اینجا نوشتی‌ یعنی پایان کار اقتصاد ایران.یادتون هست میگفتن روحانی بره اینها بلد هستند مشکل اقتصاد را حل کنند؟حالا روحانی تحفه‌ای هم نبود .اما اینها چی‌؟واقعا آینده ایران چی‌ می‌شه؟ (378402)