به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : ۳۰۱۴۸۰

افزایش ۳۳۶ واحدی شاخص کل بورس

افزایش ۳۳۶ واحدی شاخص کل بورس
گروه اقتصادی: امروز سه‌شنبه (۴ آبان ۱۴۰۰) شاخص کل بورس با افزایش ۳۳۶ واحدی به یک میلیون و ۳۸۴ هزار واحد رسید.گفتنی است بورس امروز در ابتدای معاملات روندی نزولی در پیش گرفت اما در ادامه، تغییر جهت داد و در نهایت با رشد کم رمق 336 واحدی به کار خود در روز جاری پایان داد.

اما شاخص کل (هم‌وزن) با ۳ هزار و ۶۳۲ واحد کاهش به ۳۷۶ هزار و ۵۲۶ واحد رسید.معامله‌گران امروز در بازار سرمایه ۴۶۵ هزار و  ۱۴۴معامله به ارزش ۳ هزار و ۸۱۱ میلیارد تومان انجام دادند.امروز نمادهای شپدیس، نوری، فولاد، کچاد و پارسان بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. همچنین نمادهای شفن، شخارک و وپارس نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند.  
 
اما امروز شاخص فرابورس هم با کاهش ۵ واحدی به ۱۹ هزار و  ۶۷۱ واحد رسید. تعداد معاملات انجام شده در فرابورس نیز ۲۵۵ هزار و  ۶۹۱ معامله به ارزش ۳ هزار و ۲۵۹ میلیارد تومان بود.امروز نمادهای غصینو، دماوند  و سمگا نیز بیشترین تاثیر منفی را روی شاخص فرابورس داشتند. همچنین نمادهای آریا، فرابورس، هرمز، شگویا و شاوان بیشترین نیز تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس داشتند. گفتنی است امروز نمادهای آریا، فرابورس، هرمز و شگویا بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشتند که تاثیری مثبت بود.
برچسب ها: بورس