به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ ساعت ۲۱:۳۶
کد مطلب : ۳۰۱۷۳۰

زاکانی از انتصاب دامادش پشیمان شد!

زاکانی از انتصاب دامادش پشیمان شد!
گروه سیاسی: علیرضا زاکانی در نامه‌ای خطاب به مردم، لغو حکم انتصاب حسین حیدری را اعلام کرد.
متن نامه شهردار تهران بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
در برنامه‌ای که به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کردم، هوشمندسازی کامل مدیریت شهری آنچنان اهمیت داشت که این حوزه را از ابتدا شخصا به عهده گرفتم. یکپارچه‌سازی و دسترسی به داده‌ها و اطلاعات حساس محرمانه نیازمند ایجاد تمرکز مسئولیت در فردی متخصص و کاملا مورد اعتماد و دارای فهم مشترک در کنار اینجانب بود. آنچنان که این مسئله حتی از برخی مناصب حساس و نظارتی سپرده شده به نزدیکترین بستگان مسئولان طراز اول که در ادوار گذشته توصیه و تایید شده بود هم برایم مهم‌تر و حیاتی‌تر بود.
برای رسمیت بخشیدن و رعایت شفافیت حکم رسمی صادر کردم و برای پرهیز از مضرات احتمالی به دفتر خود دستور دادم هیچگونه اثر استخدامی، مالی و حق امضا بر آن مترتب نباشد. اما این انتصاب به دلیل نسبت فامیلی، موجب شکل‌گیری ابهام و گلایه در برخی دلسوزان انقلاب و دلخوری مردم عزیزتر از جانم شد. مردمی که از ابتدای انقلاب همواره خود را در سنگر جانفشانی و فداکاری برای آنها دیده‌ام.
می‌خواهم برای مردم نوکری کنم و شهر با رای و نظر مردم اداره شود. با احترام به نظر این ولی‌نعمتان انقلاب حکم صادره برای آقای حیدری را ملغی می‌کنم.
برچسب ها: علیرضا زاکانی

۱۴۰۰/۰۸/۰۵ ۲۲:۴۱
باشه ، تو خوبی!!! ما خریم!!! (378440)
۱۴۰۰/۰۸/۰۵ ۲۳:۳۷
مصداق کلام امیرالمومنین علی ع
حال رعیت نیکو نگردد مگر با نیک شدن والیان و حال والیان نیکو نگردد مگر با ایستادگی رعیت انشا الله که جناب زاکانی فقط بخاطر مردم این کار را انجام داده باشد اگر چه علت مخالفت مردم عملکرد بده سایر مسیولین بوده که چنین حساس شده اند و الا این بندگان خدا هم حق حیات و زندگی دارند البته بدون رانت (378442)