به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۳۰۱۷۴۲

تبدیل قهرمان ایران به قعرنشین و زنگ تفریح لیگ

تبدیل قهرمان ایران به قعرنشین و زنگ تفریح لیگ
گروه ورزشی: کسر ۱۰ درصد از قرارداد اعضای تیم و نشست اضطراری هیات مدیره باشگاه با سرمربی، دو خبری است که مدیران فولاد بعداز تحمل دو شکست مفتضحانه در آغاز لیگ بیست و یکم منتشر کرده اند. اخباری که بهیچ عنوان بار مسوولیت آنها و اشتباه وحشتناک مدیران کارخانه در تغییرات عجیب قهرمان جام حذفی را کاهش نمی دهد.
 باشگاه فولاد خوزستان در اقدامی آماتوری که جایی در فوتبال حرفه‌ای روز دنیا ندارد، از جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان و مربیان تیم فوتبال این باشگاه خبر داده است!
گویا مدیران کارخانه فولاد خوزستان بعداز برکناری مدیرعامل موفق باشگاه و عدم توافق با سرمربی سرشناس فصل پیش، توقع نتایجی بهتر از این را داشتند، در حالی‌که آنها با اقدامات خود نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا را نابود کردند.تیمی که طی دو ماه آینده باید وارد رقابت های قاره ای شود و از حیثیت فوتبال کشور دفاع کند اما حالا نگرانی از آبروریزی بین‌المللی این تیم بالا گرفته است.بازیکنان کلیدی و مهمی در پایان فصل و با جدایی نکونام و آذری ، تیم را ترک کردند و حالا شکست های سه گله می تواند هواداران خشمگین را متوجه اقدامات مخرب مدیران عالی کارخانه کند. همان کسانی که گرشاسبی بازنشسته را به مدیرعاملی باشگاه فولاد رساندند و ویسی را با کارنامه ضعیف چند فصل اخیر به نیمکت فولاد الصاق کردند.
خوردن سه گل از آلومینیوم اراک بعداز دریافت سه گل در اهواز از پرسپولیس، جای هیچ عذر و بهانه ای باقی نگذاشته و با اعتراف ویسی ، نماینده آسیایی فوتبال باشگاهی ما شانس آورد که دو برابر این رقم گل دریافت نکرد.بازی فولاد شرم آور و خجالت بار است اما بار این شرمساری و خجالت مطمئنا بر دوش مدیریت ناآگاه و ضعیفی است که با تصمیمات نابودکننده خود یکی از بهترین تیم‌ های کشور را به قهر جدول لیگ برتر فرستاد و احتمالا با ادامه این روند نه تنها در ایران بلکه در آسیا هم زنگ تفریح خواهد شد.
 گرشاسبی که قصد بازنشستگی از مدیرعاملی پر منفعت در فوتبال ایران را ندارد، همراه اسماعیل گودرزی، عضو هیات مدیره باشگاه پس از شکست فولاد در دیدار چهارشنبه شب مقابل آلومینیوم اراک، با حضور در رختکن ورزشگاه ضمن اعتراض بابت شیوه بازی تیم طی دو هفته اخیر، با بازیکنان و اعضای کادر فنی برخورد جدی به عمل آورده و کلیه اعضای تیم را به میزان 10 درصد از مبلغ کل قرارداد جریمه نقدی کردند.مشخص نیست هوادار نگون بخت فولاد در کجا می تواند اعتراض خود را به مدیران ناکارآمد فولاد بیان کند و آنها را جریمه نماید.
مدیرعامل باشگاه فولاد با بیان این جملات فرافکنانه که ظرف دو، سه روز آینده جلسه اضطراری هیات مدیره با اعضای کادر فنی تشکیل خواهد شد، به مربیان و بازیکنان اعلام کرد که همگی باید به خاطر نتایج ضعیف به‌دست آمده از مردم شریف استان خوزستان، هواداران پُرشور و کارکنان زحمتکش شرکت فولاد عذرخواهی کنند.در این تذکر جدی همچنان عنوان شد که شرکت فولاد خوزستان و هیئت مدیره باشگاه طی این مدت، حمایت همه‌جانبه را در راستای موفقیت تیم انجام داده و هیچ بهانه‌ای برای این نوع بازی‌ها قابل قبول نیست.
برچسب ها: فوتبال