به روز شده در ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب : ۳۰۱۸۵۵

قابلیت جدیدی که در اینستاگرام فعال می‌شود

قابلیت جدیدی که در اینستاگرام فعال می‌شود
گروه فیلم: اینستاگرام اعلام کرده است که قابلیت به اشتراک گذاری لینک در استوری را برای همه کاربران خود گسترش می‌دهد. این شرکت آزمایش این ویژگی را از اوایل سال جاری میلادی آغاز کرد و سپس، پیوند‌های Swipe-up را با آن جایگزین کرد.

به نقل از جی اس ام آرنا، از آنجایی که مورد دوم فقط برای حساب‌هایی که تأیید شده یا بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده دارند در دسترس بود، استیکر‌های پیوند به کاربران بیشتری امکان می‌دهد بدون در نظر گرفتن وضعیت تأیید شده حساب‌ها و تعداد دنبال‌کنندگان، URL‌های خارجی را از طریق استوری به اشتراک بگذارند.علاوه بر این، استیکر‌های پیوند به بینندگان استوری اجازه می‌دهند که به آن پاسخ دهند و با حساب ارتباط برقرار کنند، برخلاف استوری‌های عادی که اجازه هیچ گونه تعاملی را نمی‌داد.بنابراین، چگونه با استیکر لینک به استوری اینستاگرام خود پیوند اضافه کنیم؟

همانطور که معمولاً انجام می‌دهید محتوا را در استوری خود ضبط یا آپلود کنید.ابزار برچسب را از نوار پیمایش بالا انتخاب کنید.برای افزودن URL مورد نظر خود، روی برچسب "پیوند" ضربه بزنید و روی "انجام شد" ضربه بزنید.اکنون استیکر Link را مانند سایر استیکر‌ها در استوری خود قرار دهید و روی آن ضربه بزنید تا گزینه‌های رنگی را ببینید.
برچسب ها: اینستاگرام