به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۰
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۳۰۲۸۱۰

مدارس متوسطه اول و دوم حضوری می‌شوند

مدارس متوسطه اول و دوم حضوری می‌شوند
گروه جامعه: مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران گفت: کلاس‌های حضوری مدارس متوسطه اول و متوسطه دوم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌های اجتماعی از ۱۵ آبان و یکم آذرماه برگزار می‌شود. علیرضا سعدی پور در گفتگوی خبری گفت: بر اساس مصوبه هشتاد و هفتمین ستاد ملی کرونا مدارس متوسطه اول از یکم آذرماه و متوسطه دوم هم از ۱۵ آبان ماه حضوری بازگشایی می‌شوند.
 
وی افزود: آموزش دانش آموزان ابتدایی فعلاً غیرحضوری و از طریق فضای مجازی خواهد بود.مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران گفت: زمان‌های تعیین‌شده برای بازگشایی مدارس تا این لحظه بوده و ممکن است شیوه‌نامه بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا تغییر یابد.

وی درباره سرویس مدارس افزود: برای سرویس دانش آموزان یکی از شرایط اجرای واکسیناسیون رانندگان است که باید حتماً کارت واکسن به همراه داشته باشند.سعدی پور گفت: ۲۱۷ هزار و ۵۰۵ دانش‌آموز ۱۲ تا ۱۸ سال استان معادل ۹۱ درصد، مرحله اول واکسیناسیون را تاکنون انجام داده‌اند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران افزود: ۶۶ هزار و ۶۰ دانش‌آموز معادل ۳۰ درصد هم مرحله دوم واکسیناسیون کرونا را تاکنون تکمیل کرده‌اند.سعدی پور گفت: بیش از ۹۹ درصد معلمان هم تاکنون در برابر کرونا واکسینه شده‌اند.
برچسب ها: بازگشایی مدارس