به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۳:۰۰
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۳۰۳۵۵۷

ترامپ پیروز انتخابات ۲۰۲۴ می‌شود

ترامپ پیروز انتخابات ۲۰۲۴ می‌شود
گروه بین الملل: نتایج یک نظرسنجی جدید در امرسون کالج با این پیش فرض که اگر امروز انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا باشد، نشان می‌دهد که ۴۵ درصد به ترامپ و ۴۳ درصد به بایدن رای می‌دهند.
 اسپنسر کیمبال، محقق امرسون گفت: بیش از ده درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی هم به شخص سومی بجز دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا رای داده‌اند. حال با این حساب باید شاهد یک نامزد سوم دیگری در انتخابات ۲۰۲۴ باشیم.این نظرسنجی بازتاب نارضایتی از دولت بایدن است. بنابر همین نظرسنجی میزان محبوبیت رئیس جمهور بایدن ۴۱ درصد است که کمترین میزان در دوره ریاست وی تاکنون است.
همچنین این نظرسنجی نشان می‌دهد که بزرگترین افت در میزان رضایت از بایدن در میان رای دهندگان سیاه پوست است؛ به عبارتی میزان رضایت از بایدن از ۷۲ درصد در فوریه به ۵۲ درصد در نوامبر کاهش پیدا کرده است.
 بایدن اعلام کرده است که شرکت مجدد در انتخابات را مد نظر دارد. وی اکنون ۷۸ سال دارد اما نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که دموکرات‌ها شخص دیگری را ترجیح می‌دهند.
نظرسنجی "ماریست" نشان می‌دهد که دموکرات‌ها در پاسخ به این سوال که «اگر جو بایدن نامزد حزب باشد، دموکرات‌ها شانس بیشتری برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۲۴ دارند یا اینکه شخص دیگری نامزد حزب باشد»، ۴۱ درصد رای مثبت داده‌اند که با نتیجه رقیب (۴۱ درصد) برابر است. ترامپ ۷۵ ساله است و وی نیز در فکر نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴ است.

 
برچسب ها: دونالد ترامپ