کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اسرائیل بهانه دست ما بدهد،دوره را نخواهد دید

20 آبان 1400 ساعت 13:45


گروه سیاسی: فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پهپادهای ایران خاری برچشم دشمنان شده است،‌گفت: دشمنان سال‌ها در حوزه تحریم تسلیحاتی ایران تلاش کردند ولی به نتیجه نرسیدند.
سردار امیر علی حاجی‌زاده اظهار کرد: امروز امنیت کشور مثال‌زدنی است و ما لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم چون به اندازه کافی دشمنان این را می‌گویند.
  وی گفت: اینکه دشمنان می‌گویند که بیایید درباره موشک مذاکره کنیم و یا پهپادهای جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان شده است و می‌گویند اینها را باید محدود کنیم. سال‌ها تلاش دشمنان در حوزه تحریم تسلیحاتی به نتیجه نرسیده است. به ما اجازه واردات نمی‌دادند امروز هم ما را تحریم می‌کنند که ما صادرات نداشته باشیم.امروز روزی است که نیاز داریم از این روش‌ها و الگوها به ویژه در حوزه اقتصاد که عقب افتادگی داریم و مردم تحت فشار هستند، استفاده کنیم و بتوانیم سد فناوری‌های حوزه غیرنظامی را در زمینه‌های صنایع مختلف بشکنیم و این شدنی است.
 سردار حاجی زاده یادآور شد: زمانی مشکل ما موشک بود، امروز مسئله ما موشک نیست امروز مسئله ما در عرصه های دیگر است که باید آنها را دنبال کنیم و هر جمعی از جوانان در مجموعه فعال هستند به گفته مقام معظم رهبری آنجا را مرکز دنیا بدانند و آنجا را مهمترین کار برای خود تلقی کنند و اگر تلاش کنند و در مقابل سختی ها ایستادگی کنند و کارشان خالص آن باشد حتما مقدم آن کار می‌شوند و پیروز و موفق خواهند شد. امروز به لطف خدا در حوزه دفاعی، نظامی و امنیتی به نقاط خوبی رسیده‌ایم و در سایه این امنیت باید در بقیه حوزه‌ها فعال شویم و یکی پس از دیگری مشکلات را حل کنیم.وی درباره تهدیدات تکراری دشمنان که همه گزینه‌ها روی میز است گفت: مجموعه کشورهایی که در حال حاضر در دنیا وجود دارد تنها حکومت و رژیمی را که می‌بینید درباره بقا و موجودیت و ادامه حیات خود صحبت می‌کند و درباره این موضوع هم اندیشی می‌گذارند و دور هم جمع می‌شوند و جلسه می‌گذارند، رژیم صهیونیستی است.
بنابراین رژیمی که راجع به موجودیت خود صحبت می‌کند این محکوم به نابودی است و چنین رژیمی نمیتواند درباره  کشور دیگری صحبت کند و تهدیداتی که هم می‌کند بیشتر مصرف داخلی برای خودشان دارد.مقامات رژیم صهیونیستی می‌دانند که آنها می‌توانند آغاز کننده باشند ولی پایان کار با ماست؛ پایان این کار نابودی رژیم صهیونیستی است و اگر بهانه ای دست ما بدهند، دیگر بعد از این دوره را نخواهند دید و قطعا نابودی آنها - به لحاظ تاریخی - جلو خواهد افتاد.

 


کد مطلب: 304573

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/304573/اسرائیل-بهانه-دست-بدهد-دوره-نخواهد-دید

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir