به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ساعت ۱۵:۱۸
کد مطلب : ۳۰۵۲۳۴

رونمایی از شماره خرید‌های جدید پرسپولیس

گروه ورزشی: وحدت هانانوف با شماره ۲۰ و منوچهر صفروف با شماره ۳۳ در ترکیب سرخپوشان حضور خواهند داشت.
رونمایی از شماره خرید‌های جدید پرسپولیس
 در حاشیه دیدار تدارکاتی روز گذشته پرسپولیس مقابل شهرخودرو دقایقی نیز به دو بازیکن تاجیکستانی تازه به خدمت گرفته شده این تیم نیز فرصت خودنمایی رسید.
وحد هانانوف در این بازی تدارکاتی با شماره ۲۰ که روزگاری بر تن چهره‌های مطرحی چون مهدی هاشمی نسب و بهروز رهبری فر بوده به میدان رفت. این هافبک تاجیکستانی نیز همچون همتای خود همچنان در انتظار مشخص شدن تکلیف پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه برای عقد قرارداد رسمی با سرخپوشان است.
منوچهر صفروف دیگر خرید تاجیکستانی یحیی گل محمدی در این فصل محسوب می‌شود که او نیز با پیراهن شماره ۳۳ رویت شد. شماره پیراهنی که روزگاری بر تن مهاجم فقید این باشگاه بوده است و مهرداد اولادی در این تیم آن را بر تن می‌کرد. این بازیکن نیز که قرار است در رقابت برای حضور در سمت راست دفاعی سرخپوشان قرار گیرد، منتظر مشخص شدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه و پرداخت مطالبات کالدرون برای عقد قرارداد رسمی با پرسپولیس است.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *