به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ساعت ۲۰:۱۴
کد مطلب : ۳۰۵۴۷۶

تغییرات جدید اینستاگرام در راه است

تغییرات جدید اینستاگرام در راه است
گروه فناوری: گزارش‌هایی تایید نشده حکایت از آن دارند که اینستاگرام در حال کار روی اضافه کردن مدیران به لایو، لایک در استوری‌ها است. ظاهراً اینستاگرام به دنبال کمک به سازندگان در هنگام پخش ویدیوی زنده در این پلتفرم است و همچنین با افزودن راه دیگری برای تعامل کاربران با استوری ها، به آن‌ها کمک می‌کند.

این افشاکننده و منبع آگاه، مهندس الساندرو پالوزی است که گزارش می‌دهد که این برنامه در حال کار بر روی اجازه دادن به سازندگانش در هنگام پخش ویدیوی زنده، ناظران است.به گفته پالوزی، سازندگان می‌توانند یک مدیر را از فهرست «کسانی که تماشا می‌کنند» انتخاب کنند تا به آن‌ها در مدیریت نظرات کمک کند، که می‌تواند به سرعت به یک جریان متنی بی‌پایان تبدیل شود که پاسخگویی به همه بینندگان را غیرممکن می‌کند.علاوه بر این، ۹to۵Mac اشاره می‌کند که مدیر انتخابی می‌تواند نظرات، درخواست‌ها برای پخش زنده و سؤالات بینندگان را از جمله گزینه‌های دیگر غیرفعال کند. در حال حاضر، فقط کاربر میزبان پخش زنده می‌تواند آن را تعدیل کند.

پالوزی در ماه آگوست اظهار داشت که این پلتفرم در حال کار روی اجازه دادن به کاربران است که استوری‌ها را لایک کنند، که در حال حاضر فقط می‌توانند از طریق پیام‌های مستقیم واکنش دریافت کنند. تا کنون، Paluzzi دریافته است که اینستاگرام در حال کار روی این است که به کاربران اجازه دهد یک استوری را چندین بار لایک کنند (که از نظر معیار‌ها واقعاً عجیب است)، و لایک‌ها در همان مکان بینندگان استوری ظاهر شوند.البته فراموش نکنید که این ویژگی برای کاربر عادی اینستاگرام که اینفلوئنسر نیست، سود چندانی نخواهد داشت.
برچسب ها: اینستاگرام
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *