به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : ۳۰۵۶۶۴

مدرسِ چندهمسری سخنران تجمع ضدواکسن شد

مدرسِ چندهمسری سخنران تجمع ضدواکسن شد
گروه فیلم: وب سایت دیده بان ایران با انتشار ویدئویی خبر داد که مروج و مدرس آموزش چند همسری، سخنران مخالفان واکسن در قم هم بوده است.

 تجمع ضدواکسن، در ۲۰ آبان در قم برگزارشد. این افراد با راهپمایی و تجمع در مقابل دفتر مراجع قم مانند آیت الله جوادی آملی و آیت الله مکارم شیرازی خواستار آن شدند که این مراجع فتوای ممنوعیت تزریق واکسیناسیون اجباری را صادر کنند.

یکی از مدعوین و سخنرانان این تجمع ضدسلامت عمومی جامعه، فردی بود که مدعی است سالها در آمریکا اقامت داشته و اکنون به ایران مراجعت کرده، او مدتی پیش با راه‌اندازی صفحه‌ای در اینستاگرام اقدام به آموزش مطالبی سخیف در زمینه ترویج و تبلیغ چندهمسری کرده بود.

 وی، چند روز قبل قصد برگزاری سمیناری در زمینه تکنیک های آموزش چند همسری برای مردان در کرج را داشت که با مخالفت‌های گسترده، جلوی برگزاری آن گرفته شد.در این ویدئو بخشی از اظهارات جنجالی او درباره واکسن و چندهمسری آمده است که مشاهده می‌کنید:
....
برچسب ها: چند همسری
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۹-۲۶ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۸:۱۸
آقا تو رو خدا برو همون آمریکا (379198)
۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۹:۲۶
خب اینا مغزشون برخلاف آناتومی یک انسان معمولی ... است .... (379200)
درسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۰۷:۴۷
خجالت بکش... (379215)
۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۹:۰۲
چقدر مردم بیکارند که یک لحظههم وقت روی حرفهای این اغراد می گذارند (379239)