به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ساعت ۱۰:۳۷
کد مطلب : ۳۰۵۷۷۸
خیل عظیمی از آقازاده‌ها با ثروت‌های افسانه‌ای در آمریکا زندگی می‌کنند

آن‌ها با پول مردم مظلوم به چنین موقعیتی رسیده‌اند

آن‌ها با پول مردم مظلوم به چنین موقعیتی رسیده‌اند
گروه سیاسی:یك عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد شاخص‌های اقتصادی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، گفت: این گزارش دقیق کمیسیون اقتصادی نشان از فعالیت تخصصی مجلس دارد اما آنچه ما امروز در حوزه اقتصادی می‌بینیم نشان از فشار مضاعف به مردم مظلوم است و سوال این است که برای جلوگیری از کمی وکاستی‌ها و ستم‌ها که به واسطه همین طرح‌های اقتصادی به مردم واریز شده چه باید کرد؟
مرتضی محمودوند ادامه داد: از کمیسیون اقتصادی خواهش می کنم در پی همین گزارش هر کسی که خیانت کرده با دست توانمند قوه مربوطه حتما تنبیه و مواخذه شود چرا که امروز خیل عظیمی از آقازاده ها با ثروت های افسانه ای در آمریکا زندگی می کنند در حالی که آقای قالیباف شما اشاره کردید این انقلاب برای محرومان است و آن هایی که ۸ سال دفاع مقدس مقابل دشمنان ایستاده اند همین مردم محروم هستند اما آقازاده هایی که در آمریکا هستند از قبل همین رانت‌های اقتصادی (که در گزارش آمده) به چنین ثروت‌هایی دست پیدا کرده اند.
نماینده  خرم‌آباد و چگنی در مجلس  افزود: دولت جدید در شرایطی کشور را در دست گرفته که به گفته آقای نوبخت هیچ چیز در خزانه نمانده است در واقع به دنبال سیاست گذاری‌های غلط، رانت‌ها، لابی‌های کثیف شیطانی و باند بازی ها، ثروت ایران در آمریکا، اتریش، کانادا و سوئیس است.
وی تاکید کرد: خواهش می‌کنم مجلس براساس گزارش کمیسیون اقتصادی و گزارشات امنیتی بررسی کند چطور آقازاده خانمی که در زمان اشغال لانه جاسوسی بر روی سفارت پرید و آقازاده های امثال این خانم با بالاترین شرایط مادی در آمریکا زندگی می کنند در حالی که آن ها با پول همین مردم مظلوم به چنین موقعیتی رسیده‌اند.
عضو کمیسیون امنیت ملی در پایان گفت: امروز همه مجلس را می‌زنند چرا که لقمه حرام همین گزارش در شکم‌شان است و با این شرایط برای براندازی نظام اقدام می کنند.

 

حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۵:۲۶
فاجعه (379225)
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۸:۳۸
اقاي نماينده عزيز!!!!!! نه تنها فرزندان اين خانم بلكه خيل عظيمي از فرزندان شما ها با پول بيت المال در خارج به خوشگذراني مشغولند وبه ريش مردم مظلوم وزجر كشيده ميخندند به قول معروف ، گررسم شود كه مست گيرند درشهر هرانكه هست گيرند (379238)
۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۰۷:۴۲
بسیار عالی است. حتماً باید به این موارد رسیدگی شود. اما به مورد آقازاده ها و همسرانی هم که در بهترین نقاط تهران مدارس غیرانتفاعی دارند یا در استرالیا تجارت دارند باید رسیدگی شود. موافقید آقای نماینده؟ یا فسادستیزی فقط وقتی خوب است که تیم رقیب را بزند؟ (379249)