به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب : ۳۰۶۰۰۷

خودکشی کولبر ۱۵ساله پس از مرگ قاطرهایش

خودکشی کولبر ۱۵ساله پس از مرگ قاطرهایش
گروه جامعه: وب سایت دیده بان ایران به نقل از منابع محلی در استان کرمانشاه از خودکشی یک کولبر ۱۵ ساله اهل پاوه خبر داد.
در توضیح این خبر آمده:
 منابع محلی خبر داده اند که نوجوان ۱۵ ساله با هویت سروش رحمانی اهل روستای "هانی‌گرمله" از توابع نوسود که ساکن پاوه هستند، پس از کشته شدن چند راس قاطر توسط هنگ مرزی که به منظور کولبری با پرداخت پول قرض گرفته بود، خودکشی کرد.
 گفته شده است که محل زندگی؛ سروش رحمانی به دلیل فقر و بدهکاری منزلشان در گرو بانک بوده و از آنجایی که پدرش به سرطان مبتلا شد، وی چندی پیش برای همکاری با خانواده‌اش چند راس قاطر را به قرض گرفته و در مرز نوسود مشغول کولبری بوده که چند روز پیش قاطرهای قرضی وی تلف شده‌اند.
 این منبع در ادامه اعلام کرد که سروش طی روزهای گذشته از این بابت دچار تالمات شدید روحی بوده و روز گذشته در حالی که در منزل تنها بوده در بالکن منزل پدریش خود را حلق آویز کرده است. 
برچسب ها: کولبر

۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۱۶:۲۳
خدا از مسئولین بی وجدان و شعاری ما نگذره (379269)
یزدان
Europe
۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۲۲:۰۶
من اهل کرمانشاه هستم واقعاکرمانشاه ازنظربیکاری امکانات شرایط سختی داره واقعا خدا به داد مردم برسه (379275)
ویدا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۲۲:۱۳
برادرم بعنوان یک هموطنت میگویم .....شرمنده ام شرمنده .....پوزش مارا بپذیر.....وماراببخش.....قلبهای ما با شماست اما دستانمان کوتاه..... (379276)
۱۴۰۰/۰۸/۲۸ ۲۲:۲۳
ولله قلبم درد گرفت خدا به خانوادش صبر بده (379321)
مرصاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۸/۲۸ ۲۲:۱۱
برادر ما مردم جنوب کشور بخصوص جنوب سیستان و جنوب کرمان از همه جای کشور محرومتریم ، مسئولان باید اون دنیا جواب این همه گرفتاری که ایجاد کردن را باید بدن ، در شهری که ما زندگی میکنیم جوانها همه با مدرک بالا بیکارند ولی از شهرهای دیگه نیروی کار آوردند در اداره ها اگه این پارتی بازی نیست پس چیه ، من خیلی شهرها را میشناسم که مردم انجا اصلا نمیزارند نیروی غیر بومی بیاد آنجا سر کار وقتی خود اون شهر جوان بیکار دارد و با مدرک بالا ، ولی همون شهر داره تو شهرهای اطراف نیرو میفرسته و جوانهای اون شهر را ... (379320)
م.گ
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۰۷:۳۵
قلبم دردگرفت فقط خودخو خودخدااابه دادبرسه و (379531)