به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب : ۳۰۶۰۸۹

شوک گل‌محمدی به یک ستاره پرسپولیس

شوک گل‌محمدی به یک ستاره پرسپولیس
گروه ورزشی: حامد لک در بازی مقابل مس رفسنجان دوباره از روی نیمکت کار را آغاز خواهد کرد.حامد لک که فصل گذشته بهترین گلر لیگ قهرمانان آسیا و رکورددار کلین شیت در لیگ بیستم بود حالا در ۴ بازی اخیر پرسپولیس که در ترکیب اصلی بوده ۶ گل دریافت کرده است. همین موضوع باعث شد تا یحیی گل محمدی در بازی با گل گهر تصمیم گرفت از رادوشویچ در ترکیب اصلی استفاده کند و تلنگری به حامد لک بزند.

در دیدار تدارکاتی اخیر پرسپولیس مقابل پدیده مشهد نیز یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفت از بوژیدار رادوشویچ در ترکیب اصلی استفاده کند و حامد لک را در نیمه دوم به زمین فرستاد.خیلی ها فکر می کردند سرمربی پرسپولیس بعد از یک بازی نیمکت نشینی در بازی این هفته مقابل مس رفسنجان دوباره لک را درون دروازه قرار دهد ولی خبرهای رسیده از تمرینات این تیم نشان می دهد در بازی هفته پنجم مقابل مس باز هم رادو در ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت.به نظر می رسد نیمکت نشینی های لک ادامه دار خواهد بود مگر اینکه رادو اشتباهات تاثیرگذاری انجام دهد.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: پرسپولیس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *