به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ ساعت ۱۳:۵۹
کد مطلب : ۳۰۶۱۸۰

میزان ثروت محمد صلاح مشخص شد

میزان ثروت محمد صلاح مشخص شد
گروه ورزشی:ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول یکی از ثروتمند‌ترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان است.روزنامه مشهور میرر در گزارشی فاش کرد ثروت محمد صلاح ، ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول انگلیس در حال حاضر ۹۰ میلیون دلار معادل ۶۶.۹ میلیون پوند است.

این روزنامه در گزارش خود آورده است که صلاح ۲۹ ساله با حقوق سالانه ۱۰.۴ میلیون پوند که با پاداش‌های مختلف به ۱۸.۳ میلیون پوند می‌رسد، به پنجمین بازیکن پردرآمد فوتبال جهان تبدیل شده است.قرارداد فعلی صلاح با لیورپول که در سال ۲۰۱۸ امضا شد و در سال ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد، شامل دستمزد سالانه ۱۰.۴ میلیون پوند معادل ۲۰۰ هزار پوند در هفته است.

صلاح با شرکت‌های آلمانی برای تجهیزات و محصولات ورزشی، یک شرکت بین المللی نوشابه ، یک شرکت ارتباطات جهانی ، یک شرکت حمل و نقل آمریکایی و یک شرکت الکترونیکی در ارتباط است.علاوه بر این، صلاح ۷۳ میلیون دنبال کننده در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی دارد و هرگونه انتشار مطلب توسط او در آن‌ها درآمدی مخصوص برای این ستاره مصری دارد.
برچسب ها: محمد صلاح
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *