به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۳۰۶۳۹۹

تیم پرسپولیس همچنان در گلزنی مشکل دارد

تیم پرسپولیس همچنان در گلزنی مشکل دارد
گروه ورزشی: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی سرخپوشان برابر تیم مس رفسنجان توضیحاتی را بیان کرد.بهزاد دادش زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی سرخپوشان برابر تیم مس رفسنجان اظهار کرد: به هر حال تیم پرسپولیس امسال کار سختی دارد و شرایط این تیم رفته رفته بدتر خواهد شد به جای اینکه بهتر شود. بازیکنان در این بازی همانند دیدار‌های قبلی تمرکز لازم را نداشتند.
 
او ادامه داد: مشکل پرسپولیس این است که در هر بازی تغییرات زیادی دارد و در بازی با تیم مس رفسنجان هم با تغییرات زیاد وارد زمین مسابقه شد. اگر رادوشوویچ در بستن دفاع و جاگیری عملکرد خوبی داشت در نهایت می‌توانست توپ بازیکن مس را بگیرد تا در ضربه ایستگاهی گل نمی‌خوردیم. به هر حال به تدریج نا آرامی در پرسپولیس رخنه می‌کند. بلاتکلیفی این تیم همچنان ادامه دارد. البته این احتمال وجود دارد که مدیرعامل سرخپوشان روز دوشنبه مشخص شود.

سرخپوشان با انتخاب مدیرعامل به ثبات تیمی می رسند 
دادش زاده گفت: اگر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد در آن صورت سرخپوشان به ثبات تیمی می‌رسند. در مجموع تیم پرسپولیس برابر تیم مس رفسنجان بهتر از دیدار‌های قبلی خود بازی کرد. کادر فنی سرخپوشان تغییرات زیادی در این بازی داده بود و این تغییرات در روند بازی تاثیر داشت، اما آن‌ها در گلزنی همچنان مشکل دارند.

گل محمدی به  ترکیب اصلی تیم خود دست نیافته است
پیشکسوت پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس هنوز به ترکیب واقعی خود نرسیده است، تا به پیروزی دست یابد. سرخپوشان در ۵ بازی ۵ ترکیب متفاوت داشته اند و معلوم است که در نیمکت فنی ناآرامی وجود دارد. گل محمدی هنوز نتوانسته به ترکیب ۱۱ نفره اصلی تیم خود دست یابد. بازیکنان خط دفاع پرسپولیس در هر بازی متفاوت هستند و آن‌ها عملا در فاز حمله با ۳ مهاجم بازی می‌کنند. آل کثیر دوندگی اش بی نظیر بود، اما موقعیت‌های زیادی را از دست داد. به نظرم آل کثیر بعد از محرومیتش هنوز به اوجش برنگشته است. او قبل ازمحرومیت خیلی خوب بود و گلزنی می‌کرد، اما هنوز به تمرکز بالا نرسیده است.دادش زاده بیان کرد: زمانی که تیم تمرکز نداشته باشد این موضوع به بازیکن هم سرایت می‌کند. اکنون این نا آرامی به آل کثیر سرایت کرده است. فکر نمی‌کنم که مهاجمی مثل آل کثیر نخواهد گل بزند. او در برخی از صحنه‌ها خلاقیت خوبی دارد، اما در ضربه آخر دقت کافی ندارد.

بعید می دانم پرسپولیس به ششمین قهرمانی متوالی دست یابد 
او اظهار کرد: بازیکنان قدیمی پرسپولیس هنوز مشکل دارند چه برسد به بازیکنان جدید که بخواهند به هماهنگی لازم برسند. تیم پرسپولیس بعید می‌دانم آن تیمی شود که طرفداران دلشان بخواهد که برای ششمین بار متوالی قهرمان شود. من اول فصل هم گفتم که این پرسپولیس مشکل دارد و اگر مشکلش را حل نکند اجازه نمی‌دهند که این تیم قهرمان شود. شرایط سرخپوشان رفته رفته بهتر می‌شود به شرطی که به ثبات برسند. تا زمانی که مدیرعامل مشخص نشود و بازیکنان به حق و حقوق خود نرسند، پرسپولیس هر هفته مشکل دارد. ضمن اینکه نباید غافل شویم که تیم مس رفسنجان خیلی دوندگی داشت و خوب بازی کرد. همچنین هر ۲ تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

داداش زاده درباره انتخاب نشدن مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم این سئوال را باید وزیر ورزش جواب بدهد. ما بار‌ها گفتیم که چرا نباید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شود. نمی‌دانم چرا بعد از گذشت ۵ هفته از لیگ برتر فوتبال هنوز تیم پرسپولیس مدیرعامل ندارد؟ نداشتن مدیرعامل باعث بلاتکلیفی برای بازیکنان و کادر فنی سرخپوشان می‌شود. امیدوارم هر چه زودتر مدیرعامل انتخاب شود تا پرسپولیس به آرامش برسد.
مرجع : باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: پرسپولیس