به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب : ۳۰۶۴۱۳

محمدزاده: صدر جدول را به راحتی پس نمی‌دهیم

گروه ورزشی: مدافع آلومینیوم امیدوار است روند خوب خود را ادامه دهند و مقابل هوادار به برتری برسند.
محمدزاده: صدر جدول را به راحتی پس نمی‌دهیم
 وحید محمدزاده امسال در شرایطی آلومینیوم اراک را انتخاب کرده که یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیمش در خط دفاعی به حساب می‌آید و توانسته یکی از عوامل بسته ماندن دروازه تیمش در چهار مسابقه لیگ برتر باشد که در دیدار اخیرشان برابر نفت مسجدسلیمان هم با برتری در نبردهای هوایی و بازی‌سازی از عقب زمین نمایش خوبی داشت.
محمدزاده درباره دیدار با نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: مثل بازی با فولاد و پرسپولیس می‌خواستیم در زمین خودمان برنده باشیم و از دقیقه یک تلاش زیادی کردیم؛ هرچند در نیمه اول خودمان از نمایش تیم راضی نبودیم، اما در بین دو نیمه با صحبت‌هایی که آقای خطیبی انجام داد، توانستیم روند بهتری پیدا کنیم و با یک نمایش خوب به حق خودمان که سه امتیاز بود، برسیم.
مدافع با تجربه آلومینیوم ادامه داد: این توانایی را در خودمان می‌دیدیم که نفت را شکست بدهیم، اما یک گل غیرمنتظره خوردیم و عقب افتادیم ولی این باور را داشتیم که به بازی برمی‌گردیم که همین اتفاق هم افتاد و خدا را شکر با تلاش همه بچه‌ها توانستیم دو گل بزنیم و به صدر جدول برسیم.
 

 
او درباره صدرنشینی آلومینیوم در پایان هفته پنجم عنوان کرد: ما به دنبال رتبه و این مسائل نبودیم و فقط بازی به بازی پیش آمدیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم؛ در بازی‌های داخل و خارج از خانه فقط برد می‌خواهیم و به نظرم اگر یک مقدار شانس با ما یار بود، موقعیت‌هایمان مقابل شهرخودرو و مس تبدیل به گل می‌شد و از این دو بازی هم ۳ امتیاز کامل را می‌گرفتیم. با این وجود خوشحال هستیم که این عملکرد به دست آمده و انگیزه زیادی داریم تا این نتایج را ادامه بدهیم.
محمدزاده در خصوص نمایش خوبی که در خط دفاعی آلومینیوم دارد و شکست‌ناپذیری این تیم در این فصل ابراز کرد: خدا را شکر با تلاش همه بازیکنان انسجام خوبی در خط دفاعی داریم و گل نخوردن‌های تیم حاصل تلاش کار تیمی است، نه اینکه به یک شخص مرتبط باشد. آقای خطیبی تیم خوبی درست کرده‌اند و همه بچه‌ها همدل هستیم تا در کنار گرفتن نتایج خوب، بدون گل خورده بازی‌ها را تمام کنیم.
او در خصوص دیدار این هفته آلومینیوم مقابل هوادار ابراز کرد: اصلا به جایگاه جدولی و نام حریفان‌مان توجه نمی‌کنیم و این اتفاق را در دیدار مقابل پرسپولیس و دیگر تیم‌ها دیدید که با تمام توان کارمان را انجام دادیم. به هیچ عنوان هوادار را دست کم نمی‌گیریم و می‌دانیم تیم خوبی هستند، اما هدف ما ادامه روند خوب تیم و ادامه صدرنشینی است چون به راحتی این جایگاه را به دست نیاوردیم و بازی‌های دشواری را پشت سر گذاشته‌ایم.
برچسب ها: آلومینیوم اراک