به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ساعت ۱۸:۱۸
کد مطلب : ۳۰۶۴۶۲

اضافه شدن دلروی لیندو به تیم بازیگران «بلید»

اضافه شدن دلروی لیندو به تیم بازیگران «بلید»
گروه فرهنگی:دلروی لیندو به تیم بازیگران فیلم جدید «بلید» در دنیای سینمایی مارول اضافه شد. دلروی لیندو در حال پیوستن به بازیگران استودیوی مارول برای بازسازی فیلم «بلید» (Blade) با بازی ماهرشالا علی در نقش هیبرید انسان و خون آشام است.
 
لیندو اخیراً در وسترن نتفلیکس با نام «هرچه قوی‌تر، سخت‌تر زمین‌می‌خوری» (The Harder They Fall) ظاهر شده است. او اولین بازیگری است که از زمانی که علی خبر بازسازی «بلید» را منتشر کرد، به تیم بازیگری این فیلم پیوسته است.بسّام طریق در حال کارگردانی این پروژه است، اما مشخص نیست که لیندو نقش چه کسی را بازی می‌کند. به احتمال قوی نقش او در این فیلم جمال آفاری است که در کمیک‌های مارول، مردی است که بلید را در شیوه‌های شکار خون‌آشام در دوران جوانی بزرگ کرد و به او آموزش داد.

مارول هنوز تاریخ اکران «بلید» را اعلام نکرده است، اما انتظار می رود این فیلم در پاییز ۲۰۲۳ اکران شود.لیندو یک همکاری تحسین شده دیگر با اسپایک لی در نتفلیکس با «Da 5 Bloods» خواهد داشت. در حماسه وسترن پخش کننده «هرچه قوی‌تر، سخت‌تر زمین‌می‌خوری»، او نقش باس ریوز، قانونگذار واقعی را بازی می‌کند که الهام بخش «رنجر تنها» (Lone Ranger) بود.گفتنی است؛ ماهرشالا علی به تازگی کلیپ صوتی را از بلید در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است، اما جزئیاتی از این فیلم در دسترس نیست.
برچسب ها: سینمای جهان