به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : ۳۰۶۵۲۸

موتور سواران مقصر ۶۰ درصد تصادفات رانندگی

موتور سواران مقصر ۶۰ درصد تصادفات رانندگی
گروه جامعه: معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: موتورسواران در ۶۰ درصد تصادفات مقصر هستند.
سرهنگ علی همه خانی در خصوص تصادفات موتورسواران در سطح معابر شهر تهران اعلام داشت: با بررسی آمار تصادفات منجر به فوت معابر شهر تهران در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ حدود ۴۶ درصد متوفیان مربوط به موتورسیکلت سواران است.

وی افزود: حدود نیمی از متوفیان در بازه سنی ۱۸ سال تا ۳۰ سال (جوانان) هستند که در اثر بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات جان خود را از دست دادند.سرهنگ همه خانی گفت:رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص بیشترین محل‌های وقوع تصادفات در شهر تهران اظهار داشته نیمی از تصادفات موتورسواران در معابر بزرگراهی به وقوع پیوسته که بیشترین تصادفات در بزرگراه‌های امام علی (ع)، بزرگراه شهید چمران و بزرگراه امام رضا (ع) رخ داده است.

وی افزود: در ۶۰درصد تصادفات رانندگان موتورسیکلت به عنوان مقصر حادثه هستند.معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ برای پیشگیری از وقوع حوادث به رانندگان موتورسیکلت توصیه کرد در هنگام رانندگی حتما از کلاه ایمنی استفاده  و از تردد در معابر بزرگراهی، تونل‌های شهری، خط ویژه اتوبوسرانی، پیاده رو‌ها و خط ویژه دوچرخه خودداری کنند.
برچسب ها: حوادث رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *