به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب : ۳۰۶۵۶۳

بررسی اثرات ویروس کرونا بر سیستم عصبی

بررسی اثرات ویروس کرونا بر سیستم عصبی
گروه علمی: ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی دهمین دوره کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی را در دی ماه برگزار می‌کند.به گزارش ایسنا، دهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی از اول تا سوم دی ماه جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.
 
در این کنگره در خصوص موضوعاتی چون اختلالات شناختی، حرکتی و عصبی و نیز اثرات ویروس کرونا بر سیستم های عصبی بحث و تبادل نظر خواهد شد و پژوهشگران حوزه‌های علوم اعصاب پایه و بالینی آخرین یافته‌های تخصصی و پژوهشی در حوزه‌های علوم اعصاب ، علوم اعصاب شناختی، نقشه‌برداری از مغز، علوم اعصاب محاسباتی و نوروتکنولوژی را به اشتراک می‌گذارند.

در این همایش متخصصان برجسته علوم اعصاب از دانشگاه‌های معتبر داخلی و چندین کشور خارجی دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در حوزه‌های علوم اعصاب در قالب سخنرانی ارائه می‌دهند و چندین پنل تخصصی تشکیل می شود. هفتمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی ویژه پژوهشگران جوان از دیگر برنامه‌های جنبی در این کنگره است. این جایزه به یاد پزشک بزرگ ایرانی قرن چهارم هجری به نام جایزه اهوازی نام‌گذاری شده است.
برچسب ها: ویروس کرونا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *