به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۳۰۶۶۰۶

زنده ماندن یک زن در تصادف شدید

زنده ماندن یک زن در تصادف شدید
گروه حوادث:زنی که با خودروی خود به شکلی وحشتناک با یک کامیون تصادف کرده بود از این حادثه جان سالم به در برد.شاید هیچ واژه‌ای نتواند این تصادف وحشتناک را توصیف کند، اما یک زن به شکلی معجزه آسا از همین تصادف جان سالم به در برد. این زن ۴۶ ساله آمریکایی که هویتش اعلام نشده در حالی در این تصادف زنده ماند که حتی دچار جراحت شدید نیز نشد.

این زن با خودروی نیسان آلتیمای آبی رنگ خود در حال رانندگی بود که یک کامیون به دلیل سرعت زیاد از پشت سر به ماشین وی برخورد و روی خودروی آلتیما سوار شد. این حادثه روز سه شنبه و روی یک پل بین ایالتی در واشنگتن رخ داد.در این تصادف شدید پس از آنکه این کامیون از عقب به خودروی این زن برخورد کرد آن را به سمت کامیون دیگر پرتاب و سپس از روی آن رد شد. در این تصادف این خودروی آلتیما تقریبا به طور کامل نابود شد. «راکی اُلیفانت»، یک مقام ایالتی در این باره گفت: «وقتی نیرو‌های امداد در محل حادثه حاضر شدند هنوز صدای یک نفر از داخل خودروی له شده شنیده می‌شد. این شخص پس از بیرون آمدن از خودرو شروع به راه رفتن کرد.

او افزود: «کامیون از پشت سر به این خودرو برخورد کرده و پس از دو نیمه کردن ماشین از روی آن عبور کرده بود. من در طی ۱۴ سال فعالیتم چنین چیزی را ندیده بودم. واقعا فراتر از واژه است که بتوان توصیف کرد که چطور یک نفر از چنین تصادفی جان سالم به در برده است. هیچ واژه‌ای برای توصیف این تصادف ندارم. این زن تنها دچار جراحت سطحی خراشیدگی شده بود و کمی سردرد داشت.»
برچسب ها: حوادث جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *